Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,819 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,039 μηνύματα σε 78,614 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 583 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορώ να πάω από Γενικό σε ΕΠΑΛ;

δενξερω

Νεοφερμένος

Ο δενξερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O δενξερω έγραψε: στις 03:01, 23-08-19:

Καλησπερα

Θελω να ρωτησω κατι.Εχω κανει εγγραφη να παω σε γενικο ωστοσο κοιτοντας να υπερ και τα κατα κατεληξα στο οτι θελω να παω επαλ.Ειναι εφικτο να αλλαξω σχολειο παρολο που επελεξα γενικο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

constansn

Νεοφερμένος

H constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 11:03, 23-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από δενξερω
Καλησπερα

Θελω να ρωτησω κατι.Εχω κανει εγγραφη να παω σε γενικο ωστοσο κοιτοντας να υπερ και τα κατα κατεληξα στο οτι θελω να παω επαλ.Ειναι εφικτο να αλλαξω σχολειο παρολο που επελεξα γενικο?

Φυσικά και μπορείς ειδικά τόσο νωρίς. Επικοινώνησε με το σχολείο σου από 1η Σεπτεμβρίου και μετά για το τι ακριβώς πρέπει να κάνεις.
Παράθεση

δενξερω

Νεοφερμένος

Ο δενξερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O δενξερω έγραψε: στις 03:36, 24-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από constansn
Φυσικά και μπορείς ειδικά τόσο νωρίς. Επικοινώνησε με το σχολείο σου από 1η Σεπτεμβρίου και μετά για το τι ακριβώς πρέπει να κάνεις.
ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση.Μηπως ξερεις μεχρι ποτε εχω προθεσμια?
Παράθεση

constansn

Νεοφερμένος

H constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 08:31, 24-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από δενξερω
ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση.Μηπως ξερεις μεχρι ποτε εχω προθεσμια?

Δεν είμαι σίγουρη, λογικά έχεις μεγάλο περιθώριο (πιθανότητα και όλη την πρώτη λυκείου ή και περισσότερο) αλλά καλύτερα να πας από τώρα για να ξεμπερδέψεις και για να μην αλλάξεις σχολείο στα μισά της χρονιάς. οι καθηγητές παρουσιάζονται στα σχολεία από 1η σεπτέμβρη (φέτος 2 σεπτέμβρη γιατί 1η είναι κυριακή) (για να τακτοποιήσουν διάφορα διαδικαστικά (βιβλία, κατανομή τμημάτων, πρόγραμμα κλπ.) οπότε θα βρεις κάποιον να σε εξυπηρετήσει και να σου πει λεπτομέρειες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες