Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,827 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,899 μηνύματα σε 78,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 515 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 20:44, 23-08-12:

αυτο βασικα που θελω εγω δεν ειναι εππαγγελμα αλλα χομπυ το οποιο ειναι το hacking οπως και τα μαθηματικα δεν ειναι εππαγγελμα αλλα χομπυ.Τελος παντον ηλεκτρολογος μηχανικων και ηλεκτρωνικων υπολογιστων θελω να γινω αλλα λιγο δυσκολο ειναι να πιασω τις μοναδες.αληθεια πιστευεται οτι μπορει να γινει σωστη δουλεια με εναν συγγενη οπως πατερα να σου κανει φροντηστηριο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Claire14<3 (Claire(tvd 4everr):))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H Claire14<3 I love german and Tvd<3 έγραψε: στις 15:15, 10-03-13:

Γιατρός!Ελπίζω να μπορέσωωω να γίνωω!
Παράθεση

kostakis2

Φοιτητής

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O kostakis2 έγραψε: στις 16:48, 10-03-13:

Αεροσυνοδός
Ήταν το ονειρό μου απο μικρό παιδί... Αλλά δυστυχώς ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και δεν το βλέπω
1
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 17:11, 10-03-13:

Στελεχος μεγαλης εταιρειας στη δυτικη Ευρωπη, συγκεκριμενα Βελγιο, Ολλανδια η Μ. Βρετανια.
Παράθεση

Yamcha (Παυλος)

Απόφοιτος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Yamcha έγραψε: στις 17:47, 10-03-13:

Πρωθυπουργος της Β.Κορεας
2
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 18:00, 10-03-13:

Στη Β. Κορεα ανώτατος ειναι ο πρόεδρος. Κι αν υπαρχει εστω κι η παραμκιρκη υποψια οτι ο πρωθυπουργος θα του κανει καμια λαδια, τότε στη καλυτερη περίπτωση θα τον εκτελεσουν συνοπτικα. Το σκεφτεσαι ακομα?
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 18:21, 10-03-13:

Φαρμακευτικός Ερευνητής και να βρίσκω φάρμακα για διάφορες ασθένειες (εκτός του καρκίνου).
1
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 18:35, 10-03-13:

Εἰσοδηματίας.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 18:39, 10-03-13:

Να δουλευω για καποιον οργανισμο με σημαντικη πολιτικη δραση ωστε να ξεκινησουμε την επανασταση
2
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 18:59, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από yiorgos
Να δουλευω για καποιον οργανισμο με σημαντικη πολιτικη δραση ωστε να ξεκινησουμε την επανασταση
Ingress Resistance member found
Παράθεση

Yamcha (Παυλος)

Απόφοιτος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Yamcha έγραψε: στις 20:58, 13-03-13:

Αλλαξα γνωμη,Χειριστης κοπτικου μηχανηματος laser με εξειδικευση στη κοπη ζαμπον
Παράθεση

Andante

Φοιτητής

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε: στις 21:07, 13-03-13:

Να παίζω σε αισθησιακές ταινίες.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 21:18, 13-03-13:

Βασικα θελω να γραψω πολυ μουσικη τιποτα αλλο,και στα 45 να εχω μαθει να ζωγραφιζω καλυτερα,τα υπολοιπα για τα λεφτα και μονο
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 16:09, 21-03-13:

μάλλον κοινωνική λειτουργός......και φιλόλογος θα θελα,αλλά με τα γράμματα που κάνω πως θα διδάξω άλλον άνθρωπο;
μου έχουν πει και για νομική -αλλά δεν θέλω να μπλέξω με τέτοια περίεργη φάρα- και για σεφ(μαγειρευω υπεροχα!,αλλά δεν θα θελα να κάνω το χόμπυ μου,κάτι που με χαλαρώνει,δουλειά μου και βασικη πηγή άγχους μου )
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε: στις 16:45, 21-03-13:

Γιατρός
1
Παράθεση

metspanos

Διάσημο Μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O metspanos έγραψε: στις 17:10, 21-03-13:

καθηγητης φιλολογιας
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 17:21, 21-03-13:

Διπλωμάτης, στέλεχος ΜΚΟ / Ευρωπαϊκών θεσμών, πολιτικός.

Ενδεχομένως αν αποτύχω σε όλα αυτά να στραφώ στη Γη, στην επαρχία, στην ησυχία μου.
Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Φοιτητής

H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε: στις 17:23, 21-03-13:

Σταθερά: Καθηγήτρια αγγλικών!
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 21:02, 11-08-18:

Καθηγητής Κλασικής Αρχαιολογίας με ειδίκευση στην αρχαία ελληνική κεραμική και αγγειογραφία σε Πανεπιστήμιο!!!!!
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια