Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,245 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,649 μηνύματα σε 75,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H roula25 έγραψε: στις 07:15, 06-07-12:

θελω αν γινεται για ελενχo να μου δωσετε το teil2-3 του lesenverstehen του 6 του zertifikat neu b1
ευχαριστω πολυυυ!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roula25 : 06-07-12 στις 08:28.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H evaki lacta έγραψε: στις 18:51, 08-07-12:

Alireza ναι ειχα μια εβδομαδα να τα λυσω αλλα δν ξερεισ τουσ λογουσ για τουσ οποιουσ δεν προλαβα .καταρχασ διω proficency στα αγγλικα τον χειμωνα και κανω 3 ωπεσ καθε μερα οποτε καταλαβενεισ το διαβασμα εχω στο σπιτι και 2ον ειχα αγωνεσ βολει που σημαινει εξτρα ωρεσ προπονησησ.Οσον αφορα το αν ντρεπομαι ναι ντρεπομαι γιατι επρεπε να βρο χρονο και να μην τα παραμελησω ομωσ εχθεσ ξενυχτισα για να λυσω 3τεστ και επειδη ειληκρινα δεν προλαβαινω ζητησα λιγη βοηθεια . Αν δεισ παραπανω δεν ζητησα απο τον σπιρακοσ ολα τα τεστ μονο και μονο για να λισω τα υπολοιπα.δεν ζητησα βοηθεια απο ανθρωπουσ που κρινουν χωρισ να ξερουν μερικα πραγματα για εμενα.το μονο που ηθελα ηταν να μου δωσετε μερικα τεστ για να μην απογοητευσω την καθηγητρια μου λυπαμαι αν σασ εδωσα να καταλαβετε κατι αλλο και συγνωμη αν σπαταλισατε χρονο για να διαβασετε το μηνυμα μου.μαλλον δεν θελετε η δεν μπορειτε να με βοηθησετε οσο προσπαθησατε σασ ευχαριστω πολυ.μου μενουν τα τεστ που ζιτισα απο τον σπιρακοσ σασ παρακαλω οποιοσ μπορει και θελει ασ μου τα δωσει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H evaki lacta έγραψε: στις 18:52, 08-07-12:

Alireza σου γραφο στην επομενη σελιδα
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 έγραψε: στις 19:28, 09-07-12:

θελω το teil 3 του 8 και το teil 3 του 6 του zertifikat neu b1!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roula25 : 09-07-12 στις 19:57.
Παράθεση

GiorgosGt7

Νεοφερμένος

Ο GiorgosGt7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O GiorgosGt7 έγραψε: στις 11:30, 19-07-12:

παιδιά σώστε με θέλω τις απαντήσεις του βιβλίου projekt zertificat b1 του test 4 pls
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 30-07-12 στις 12:18. Αιτία: greeklish
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 έγραψε: στις 20:34, 19-07-12:

παιδια χρειαζομαι γρηγορα τις απαντησεις του zertifikat neu b1 modeltest 12,13,14 και 15...!!!!!!!!
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta έγραψε: στις 22:14, 22-07-12:

GiorgosGt7 του neu ή του κανονικού γιατί αν είναι το κανονικό,τις έχω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 30-07-12 στις 12:17. Αιτία: greeklish
Παράθεση

johngoku

Νεοφερμένος

Ο johngoku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O johngoku έγραψε: στις 11:51, 30-07-12:

παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι επειγοντος τις λυσεις απο τα modeltest 12 13 14 15!!!!!!!!!!!! σας παρακαλω εινε επειγον από το zertifikat neue b1
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 30-07-12 στις 12:17. Αιτία: split
Παράθεση

violetaki (Ραφαέλα)

Φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H violetaki SMILEcause sun SHINES! έγραψε: στις 15:07, 25-08-12:

Χρειάζομαι τα ''Horverstehen'' μέχρι το 7 κεφάλαιο για έλεγχο!!!!!!!!!!!!!!PLZZZZZZZZZZZZ HELP
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 25-08-12 στις 15:22. Αιτία: Απαγορευεται η χρηση κεφαλιων και Greeklish
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta έγραψε: στις 19:58, 26-08-12:

παιδια σασ παρακαλο πλ χρειαζομαι zertifikat neu b1 test 12,14,15 Σπυρακος (^^)

μπορεισ να με σωσεισ????????
Παράθεση

alexinaction

Νεοφερμένος

Ο alexinaction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O alexinaction έγραψε: στις 12:25, 28-08-12:

Παιδια θελω πολυ γρηγορα να μου πειτε αν εχετε τις λυσεις των test 6,7,8,9,10 του βιβλιου Projekt Zertifikat b1? Evaki Lacta τα εχεις?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alexinaction : 28-08-12 στις 12:40.
Παράθεση

Μαρία ασπρο

Νεοφερμένος

H Μαρία ασπρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Μαρία ασπρο έγραψε: στις 16:40, 02-09-12:

γειααα ^^ 6α η6ελα τις λυσεισ απο τα τεστ 1,2,3,4 !
ειναι επειγον!!!!!!!!!!!!!!
και το ακουστικο! εχω αυριο μα6ημα και πρπ να τ ελε3ωωωω
*ευχαριστω εκ των προτερων
Παράθεση

evanescence-fan

Νεοφερμένος

Ο evanescence-fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O evanescence-fan έγραψε: στις 23:14, 22-09-12:

Εγώ θέλω τα 12-15 όλα -- σας παρακαλώ, πείτε μου τις λύσεις! Θέλω να τις ελέγξω!
Παράθεση

nikolararas

Νεοφερμένος

Ο nikolararas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O nikolararas έγραψε: στις 16:24, 18-10-12:

παιδια sos απο το projekt zertifikat b1 τισ λυσεις του lesenverstehen 4!!! ειναι επειγον!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikolararas : 18-10-12 στις 16:39.
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 έγραψε: στις 11:27, 30-10-12:

παιδια σοσ θελω απο το project to modelltest 1,2 παρακαλω μια βοηθεια
Παράθεση

dimitra_1991

Νεοφερμένος

H dimitra_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H dimitra_1991 έγραψε: στις 11:04, 06-11-12:

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου δωσει τις λυσεις του horenverstehen του τεστ 13? κανω εναν επανελεγχο!!
Παράθεση

xristaras98

Νεοφερμένος

Ο xristaras98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O xristaras98 έγραψε: στις 10:16, 07-11-12:

Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι τις λυσεις του μodeltest 4 για zetrifikat neu για ελεγχο

Αρχική Δημοσίευση από GiorgosGt7
παιδιά σώστε με θέλω τις απαντήσεις του βιβλίου projekt zertificat b1 του test 4 pls
Παιδια δωστε τις απαντησεις

Αρχική Δημοσίευση από xristaras98
Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι τις λυσεις του μodeltest 4 για zetrifikat neu για ελεγχο
Βασικα χρειαζομαι το sprachbausteine και το ακουστικο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερινύς : 07-11-12 στις 10:31. Αιτία: Merge. Επίσης δεν επιτρέπονται τα κεφαλαία!
Παράθεση

dimitra_1991

Νεοφερμένος

H dimitra_1991 έγραψε: στις 11:28, 07-11-12:

sprachbausteine: σελιδα 56 C B A C A B A C B B
Σελιδα 57 Β Ι L H C D O J F P
το ακουστικο δεν το ειχαμε κανει εμεις. μηπως εχεις το ακουστικο του 13?
Παράθεση

jekix1

Νεοφερμένος

Ο jekix1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O jekix1 έγραψε: στις 15:20, 08-11-12:

θα ηθελα καποιος να μου στειλει λυσεις για καποια κεφαλαια

Ακουστικα (ολα αν μπορει)
Γραματικη (12/13/14/15)
κειμενα (12/13/14/15)στα κεφαλαια 5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15 τα μεσεα τα μεγαλα )

θα σας ειμαι υποχρεος αν μου τα στειλει καποιος επιτελους Δινω τον Ιανουαριο και δεν τα εχω ελενξει ακομα ........................ παρακαλω στειλτε
Παράθεση

dimitra_1991

Νεοφερμένος

H dimitra_1991 έγραψε: στις 13:32, 09-11-12:

μηπως εχετε το ακουστικο του 14?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος