Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,328 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,500 μηνύματα σε 75,868 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 325 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

28 Οκτωβρίου!Ελάτε να μαζέψουμε υλικό!

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 13:38, 13-10-10:

Ελάτε όλοι να μαζέψουμε υλικο για την 28η Οκτωβρίου! Μπορείται να βάλετε εικόνες κέιμενα( λεζάντα) πολλές γελιογραφίες αλλα κυρίως εικονες.Θα σας χρειαστει και για τη σχολική σας γιορτή.

ακομα αποσπασματα απο εφημεριδες!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 13-10-10 στις 14:57. Αιτία: merge!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,515 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:00, 13-10-10:

Ένα τραγούδι για την σχολική γιορτή 28 Οκτωβρίου (27) που δεν πρέπει να απουσιάζει από κανένα σχολείο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 19:39, 13-10-10:

Πολύ καλό!!!!!!!!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:30, 13-10-10:

Τι ακριβώς είναι αυτό το θέμα;;
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 20:43, 13-10-10:

Λοιπόν δημιούργησα αυτο το θέμα διότι φέτος οι καθηγητές στο σχολείο μου μας αναθέσαν να βρούμε μόνοι μας υλικό για την σχολική γιορτή της 28ης Οκτωβρίου! Αρα παιδιά χρειάζομαι την βοήθεια σας!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:54, 13-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Εγω καταλαβα τι ειναι..
Μαζευουμε υλικο απ'τις παρελασεις. Το λεει ο τιτλος ξεκαθαρα!
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος007
Λοιπόν δημιούργησα αυτο το θέμα διότι φέτος οι καθηγητές στο σχολείο μου μας αναθέσαν να βρούμε μόνοι μας υλικό για την σχολική γιορτή της 28ης Οκτωβρίου! Αρα παιδιά χρειάζομαι την βοήθεια σας!
Μα δεν βοηθάς βρε ρασκαλάκο για αυτή του την ανάγκη! Άλλη όμως...
Παράθεση

Trolletarian

Φοιτητής

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 21:54, 13-10-10:

τι θα λέγατε για αυτό το τραγουδάκι,κάτι πρωτότυπο, για να ξεφύγουμε απο τα άθλια παλιοεθνικιστικά τραγούδια που το μόνο που προσφέρουν στα παιδιά το αίσθημα του εθνικισμού(επίτηδες δεν λέω πατριωτισμού).
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,515 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:07, 14-10-10:

Δεν είμαι υπέρ των πολλών τραγουδιών γιατι κουράζουν. Σαν πηρύνας γιορτής πρέπει να αφιερωθεί σε ένα συγκεκριμένο γεγονός το οποίο πρέπει να διαλέξετε εσείς π.χ. το ολοκαύτωμα Ιεράπετρας και να κάνετε ένα μικρό βιντεάκι το οποίο να εξιστορεί την ιστορία επενδυμένο με μουσική (κάποια σύνθεση του Ανδριανόπουλου) και με εικόνες της εποχής. . Να μπαίνουνε τραγουδάκια κατά το μεσοδιάστημα των παραστάσεων.

Επίσης λίγο πριν τον επίλογο μπορείτε να παρουσιάσετε ένα videaki me γελοιογραφίες ή αποσπάσματα από εφημερίδες της εποχής

Ως επίλογος της γιορτής πιστεύω ότι πρέπει να μπει ένα τραγούδι άσχετο με πόλεμο που να λέει για την αξία της Πατρίδας

Εάν ενδιαφέρεται κανένας μπορεί να βρει γελοιογραφείες και πρωτοσέλιδα της εποχής εδώ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 14-10-10 στις 14:20.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια