Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,342 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,340 μηνύματα σε 77,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 497 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιερή φοροδιαφυγή

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 14:53, 18-11-12:

Την ώρα που ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος κρούει τον κώδωνα του κινδύνου για απολύσεις υπαλλήλων λόγω ελλείψεως χρημάτων και μετά την αποκάλυψη [COLOR="rgb(237, 28, 36)"]πως ιερέας έχει στον τραπεζικό του λογαριασμό 3.000.000 ευρώ, το ΣΔΟΕ εντόπισε νέες περιπτώσεις φοροδιαφυγής σε δύο Μητροπόλεις.[/COLOR]
<<...>>

Κλιμάκιο του Σώματος πραγματοποιεί εξονυχιστικό έλεγχο στους τραπεζικούς λογαριασμούς δυο ιεραρχών, καθώς από τα πρώτα στοιχεία φαίνεται ότι υπάρχουν καταθέσεις που υπερβαίνουν τα 5.000.000 ευρώ, οι οποίες ως τώρα δεν μπορούν να δικαιολογηθούν.
<<...>>
Ταυτόχρονα, έρχονται και πάλι στο επίκεντρο των συζητήσεων οι πληροφορίες που κυκλοφορούσαν τους τελευταίους μήνες στους διαδρόμους του Συνοδικού Μεγάρου και έκαναν λόγο για την ύπαρξη εγγράφου με ονόματα περισσοτέρων των δέκα Αρχιερέων της Ελλαδικής Εκκλησίας οι οποίοι φέρονται να διατηρούν τραπεζικούς λογαριασμούς, στην Ελλάδα και το εξωτερικό, με μεγάλες καταθέσεις σε ευρώ και άλλα νομίσματα.

Άντε,με την βοήθεια του...θεού.

http://www.zougla.gr/greece/article/ieri-forodiafigi-634919
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

giogWgiog

Φοιτητής

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O giogWgiog through the doors of perception έγραψε: στις 15:02, 18-11-12:

Μάλιστα.Να ανοίξουν λοιπόν οι λογαριασμοί τους, να δούμε το ποσό και αν μπορούν να το δικαιολογήσουν.Αλλά νομίζω πως γίνεται θέμα για να ξεχαστούν οι καταθέτες της Ελβετίας, να στείλουν δηλαδή πάλι έναν Εφραίμ στη φυλακή και κάποιοι άλλοι να τη βγάλουν λάδι.
1
Παράθεση

lowbaper92

Πτυχιούχος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε: στις 15:25, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
φαίνεται ότι υπάρχουν καταθέσεις που υπερβαίνουν τα 5.000.000 ευρώ, οι οποίες ως τώρα δεν μπορούν να δικαιολογηθούν.
Θαύμα, θαύμα!
2
Παράθεση

Γιάννης94

Φοιτητής

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O Γιάννης94 έγραψε: στις 19:50, 18-11-12:

Οικογενειακή φίλη δουλεύει 20 χρόνια σε μεγάλη εταιρεία που κατασκευάζει εικόνες (κάνει και εξαγωγές στο εξωτερικό).
Φίλοι μου, διακινούνται πολλάαααααααααα εκατομύρια ευρώ στα μοναστήρια. Είναι ολόκληρες ανθηρές επιχειρήσεις. Καιρός είναι να μπει και το ΣΔΟΕ εκεί μέσα!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια