Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,872 εγγεγραμμένα μέλη και 2,444,638 μηνύματα σε 76,855 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών

Duchess

Νεοφερμένος

H Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Duchess έγραψε: στις 01:45, 10-01-19:

Καλησπέρα μαθητές, απόφοιτοι, φοιτητέςΚαλη χρονια σε ολους!
Λοιπόν εδώ και λίγες μέρες αρχίζω να εμφανίζω ενδιαφέρον για το τμήμα Οπτιακουστικων του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικης,επειδή θα ήθελα να μπορώ να μάθω να φτιάχνω βίντεο και να έχω ψηφιακές οπτιακουστικες γνωσεις για τον τομεα π.χ του κινηματογράφου ή ψηφοποιησης πολιτιστικων αγσθων κ.λ.π
Όμως δεν έχω γνώσεις πάνω στο χώρο της φωτογραφίας για αυτό αν μπω ( μου ενδιαφέρουν πολύ κ άλλες σχολές) θα είμαι απειρη. Μπορεί λοιπόν κάποιος που δεν έχει γνώσεις να ανταποκριθεί; Ξέρω πως υπάρχουν και μαθήματα που σε εισαγάγουν και έχουν γενικο χαρακτήρα,αλλά πρέπει να έχει κάποιες βασικές,στοιχειώδεις γνώσεις στο χώρο αυτό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλό βρσδβ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,287 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 13:53, 10-01-19:

Μια χαρά θα μπορέσεις ν΄ ανταποκριθείς! Λίγοι είναι αυτοί που από μεράκι έχουν αποκτήσει κάποιες γνώσεις πάνω στο αντικείμενο. Η πλειοψηφία ξεκινάει από το μηδέν. Πάντως να ξέρεις ότι όταν με το καλό μπεις, θα πρέπει να μην αρκεστείς σ΄αυτά που θα διδάσκονται στο τμήμα αλλά παίρνοντας εναύσματα από εκεί να ψαχτείς πολύ μόνη σου. Το ίδιο ισχύει για όλα τα τμήματα της Σχολής Εφαρμοσμένων Τεχνών και Πολιτισμού.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια