Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,872 εγγεγραμμένα μέλη και 2,444,644 μηνύματα σε 76,856 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 412 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διάβασμα σπίτι

XmasTigerClaw

Νεοφερμένος

Ο XmasTigerClaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O XmasTigerClaw έγραψε: στις 23:21, 06-01-19:

Γεια σας και καλή χρονιά,Η ερώτησή μου είναι αν αξίζει να διαβάζω σπίτι (μιας και το προτιμώ) και να πηγαίνω αραιά και που στη σχολή ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γραναζι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γραναζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Γραναζι έγραψε: στις 01:59, 07-01-19:

Αυτό εξαρταται τόσο από τη σχολή (τόσο την ίδια όσο και το κάθε μάθημα ξεχωριστά) όσο και από εσένα.

Ανεβάζουν οι καθηγητές διαφάνειες/σημειώσεις και ασκήσεις με λύσεις σε κάποιο portal? Υπάρχουν καλά textbooks?

Εσύ είσαι αποδοτικός στην παρακολούθηση διαλέξεων; Σε βοηθάει να πηγαίνεις και να παρακολουθείς;
1
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,585 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 06:50, 07-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από XmasTigerClaw
Γεια σας και καλή χρονιά,Η ερώτησή μου είναι αν αξίζει να διαβάζω σπίτι (μιας και το προτιμώ) και να πηγαίνω αραιά και που στη σχολή ?
Ειδικα εαν ο καθηγητης σε μπερδευει παρα σε βοηθαει με τις διαλεξεις & η σχολη ειναι και μακρια(π.χ. =>1 ωρα και 30 λεπτα διαδρομη)τοτε ναι εννοειται πως αξιζει.
1
Παράθεση

SofiaOk

Νεοφερμένος

H SofiaOk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H SofiaOk έγραψε: στις 12:44, 07-01-19:

Εξαρτάται απο εσενα, τη σχολη και κυριως τους καθηγητές σου. Πολλοί δεν σε περνάνε αν δεν πηγαινεις στα μαθηματα και γενικά δεν σε ξερουν.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κούραση από το διάβασμα - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-18 στις 21:05.
    • Μόρια και διάβασμα - Από NikosVertis
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-14 στις 19:11.
    • Διάβασμα - Από ComUsr
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-13 στις 23:18.
    • Διάβασμα το Π-Σ-Κ. - Από Alexl1996
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-03-10 στις 16:22.
    • Σχολείο-Διάβασμα - Από maraki love
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-09 στις 18:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα