Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,719 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,418 μηνύματα σε 76,526 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 404 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παιχνίδια για PC

Superhuman (Νικηφόρος)

Φοιτητής

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε: στις 03:03, 20-02-12:

Δύσκολο το L.A. Noire;

Wrong answer pal.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sins

Δραστήριο Μέλος

H Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H Sins έγραψε: στις 03:35, 19-02-17:

Το θέμα εδώ γιατί "πέθανε"? Κανείς που να παίζει games?ο:
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Just1n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Just1n έγραψε: στις 04:50, 19-02-17:

Εγω παίζω lol αλλα δεν παιζω πολυ φετος επειδη δινω πανελληνιες και πολυ φίλοι μου το εχουν αφήσει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 12:15, 04-03-17:

Και εγω παιζω GTA αλλα τελευταια και γω το εχω παρατησει τελιως! Δεν παιζω καθολου..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

free_dom2

Αποκλεισμένος χρήστης

H free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H free_dom2 . έγραψε: στις 17:44, 04-03-17:

Να ρωτησω κατι.. για να παρω το σιμς3 πρεπει να εχω το 2 ή δν ειναι απαραιτητο?
Παράθεση

Padme (xanax party)

Δραστήριο Μέλος

H xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

H Padme έγραψε: στις 18:48, 04-03-17:

Και κάπως έτσι φεύγουν τα λεφτά
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 23:50, 04-03-17:

Geogebra ο καλυτερος φιλος του μαθητη στην γ λυκειου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παιχνίδια της μοίρας - Από kleftra
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-12 στις 02:20.
    • Παιχνίδια και σπαζοκεφαλιές - Από Stelios3
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλγεβρα και Γεωμετρία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-10 στις 14:35.
    • Παιχνίδια με τον χρόνο - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 130 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-06-10 στις 01:05.
    • Παιχνίδια vs VideoGames - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γονείς και η ανατροφή των παιδιών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-10 στις 20:11.
    • Δωρεάν Παιχνίδια - Από Mel24443
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-08 στις 11:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα