Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,184 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,695 μηνύματα σε 79,275 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 426 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καταστήματα IKEA

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,926 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:36, 01-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Εγώ από ΙΚΕΑ έχω αυτό για μελέτη:

Και αυτό για κομοδίνο:

Πέτρο επειδή πήγα στα Ικεα Κηφισου για να δω το γραφείο μου,είδα και αυτό που θέλεις εσυ και πραγματικά είναι καταπληκτικό.Αγορασε το χωρίς δεύτερη σκέψη!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,824 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:37, 01-12-19:

Τα έχω ήδη!!
1
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,926 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:40, 01-12-19:

Fun fact:Εκτός από γραφείο αγόρασα και κάτι αλλά Σουηδικά πραγματάκια!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 02-12-19 στις 00:28.
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 20:25, 02-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Fun fact:Εκτός από γραφείο αγόρασα και κάτι αλλά Σουηδικά πραγματάκια!

τα Gifflar είναι το αγαπημένο μου προϊόν από τα ΙΚΕΑ. Όποτε πάω πάντα αγοράζω τέτοια .
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:33, 02-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
τα Gifflar είναι το αγαπημένο μου προϊόν από τα ΙΚΕΑ. Όποτε πάω πάντα αγοράζω τέτοια .

Είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περίεργα σκηνικά από καταστήματα - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 101 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-02-19 στις 12:50.
    • Καταστήματα - Από Redman20
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-11 στις 13:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα