Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,182 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,673 μηνύματα σε 79,273 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 224 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εισαγωγη στα ΤΕΦΑΑ με το 10%

eliasgrk

Νεοφερμένος

Ο eliasgrk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O eliasgrk έγραψε: στις 15:05, 26-11-19:

Ο γιος μου περασε Νοσηλευτικη ΤΕΙ Ηρακλειου το 2018 και ενδιαφερεται να συμμετασχει εκ νεου στις πανελληνιες ανευ εξετασεων με το 10% για την εισαγωγη στα ΤΕΦΑΑ.
Σας αναφερω οτι ηταν αθλητης και πετυχε το μπονους των 20% για τα ΤΕΦΑΑ, λογω 3ης Πανελληνιας επιδοσης στη Ελληνορωμαικη Παλη.
Θελω να με πληροφορησετε αν μπορει να δωσει τα αγωνισματα, λογω του οτι δεν συμμετειχε στις πρακτικες δοκιμασιες το 2018. Εχει αυτο το δικαιωμα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,269 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 15:33, 26-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από eliasgrk
Ο γιος μου περασε Νοσηλευτικη ΤΕΙ Ηρακλειου το 2018 και ενδιαφερεται να συμμετασχει εκ νεου στις πανελληνιες ανευ εξετασεων με το 10% για την εισαγωγη στα ΤΕΦΑΑ.
Σας αναφερω οτι ηταν αθλητης και πετυχε το μπονους των 20% για τα ΤΕΦΑΑ, λογω 3ης Πανελληνιας επιδοσης στη Ελληνορωμαικη Παλη.
Θελω να με πληροφορησετε αν μπορει να δωσει τα αγωνισματα, λογω του οτι δεν συμμετειχε στις πρακτικες δοκιμασιες το 2018. Εχει αυτο το δικαιωμα?

Οχι, δυστυχώς εφόσον δεν έδωσε τα αθλήματα τη χρονιά που έδωσε πανελλαδικές, δεν έχει αυτό το δικάιωμα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια