Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,177 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,596 μηνύματα σε 79,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 260 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το αγαπημένο σας μάθημα!

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 10:20, 28-09-14:

Τα γαλλικά και τα αρχαία.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nikolascy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O nikolascy έγραψε: στις 10:46, 28-09-14:

Χ Η Μ Ε Ι Α !
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:51, 10-11-14:

Χημεία!!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:37, 11-11-14:

Μαθηματικά, Λογοτεχνία, Γερμανικά
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 22:09, 11-11-14:

Ιστορία,ΚΠΑ,αρχαία (μείνατε κάγκελο,ε?,κι εγώ έτσι θα αντιδρούσα άμα πέρσι κάποιος μου έλεγε πως θα μου άρεσε αυτό το μάθημα φέτος!!!),γαλλικά (αν και στο σχολείο βαριέμαι τη ζωή μου) και βιολογία!!!
Παράθεση

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,198 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 16:45, 12-11-14:

Κείμενα, Ιστορία και Χημεία!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 01:08, 07-08-15:

Τα μαθηματικά και η νεοελληνική λογοτεχνία ήταν τ' αγαπημένα μου.
Παράθεση

ΑmyC

Φοιτητής

H ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H ΑmyC έγραψε: στις 03:36, 07-08-15:

Χαιρομαι που διαβαζω οτι πολλοι αγαπατε τη βιολογια γιατι ειναι απο τα πιο παρεξηγημ ενα μαθηματα. Η βιολογια ειναι απλα μαγεια οπως κ η χημεια φυσικα. Ξεχωριστη θεση εχει και η φυσικη που ειναι υπεροχο μαθημα. Δε θα μπορουσα να παραλειψω απο τα λατρεμενα τη λογοτεχνια που ειναι θεικο μαθημα αν διδασκεται σωστα και δεν περιοριζεται σε στειρα αποστηθιση αναλυσεων αλλων...
2
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 12:00, 07-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από AmandaC
Δε θα μπορουσα να παραλειψω απο τα λατρεμενα τη λογοτεχνια που ειναι θεικο μαθημα αν διδασκεται σωστα και δεν περιοριζεται σε στειρα αποστηθιση αναλυσεων αλλων...
Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμείς στην πρώτη γυμανασίου είχαμε ένα γέρο, που μας έβαζε να μαθαίνουμε τα πάντα κατά λέξη στη νεοελληνική λογοτεχνία. Ευτυχώς στα υπόλοιπα σχολικά χρόνια είχαμε πολύ καλούς/ες καθηγητές/τριες στο μάθημα αυτό.

Η πλάκα ήταν στο δημοκρατικό πολίτευμα, στην 3η γυμνασιού. Το πιο δημοκρατικό μάθημα μας το δίδασκε ο μεγαλύτερος φασίστας, ο καθηγητής που προανέφερα. Γίδια μας έλεγε, ζώα μας έλεγε, στράβη με είχε πει, γιατί του είχα πει να κάνει πιο μεγάλα γράμματα. Πώς το τόλμησα;!
Ε, από ένα σημείο και μετά δεν μας ένιαζε για τις βρισιές. Τον γράφαμε. Συγνώμη για την παρένθεση.
Παράθεση

cool_girl

Μαθητής Β' γυμνασίου

H cool_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H cool_girl έγραψε: στις 19:06, 22-08-15:

λογοτεχνια αδιαμφισβητητα λογω μιας εξαιρετικης φιλολογου
Παράθεση

L E Z

Νεοφερμένος

Ο L E Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O L E Z έγραψε: στις 20:19, 10-11-19:

Εγώ δεν έχω 1 μόνο, έχω 3. Μαθηματικά, τεχνολογία και πληροφορική.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια