Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,340 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,267 μηνύματα σε 79,483 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τμήματα χημείας

Mitsos747

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mitsos747 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Mitsos747 έγραψε: στις 20:46, 08-12-19:

Παιδια καλησπέρα
Ειμαι γ λυκείου δίνω πανελληνιες φέτος και στοχεύω σε κάποιο τμήμα χημείας γιατί τη λατρεύω αυτη την επιστήμη. Ειδα τα πολλα προηγούμενα threads σχετικά με τις σχολές χημείας αλλα με μπέρδεψαν οι τοσες διαφορετικές απαντήσεις που δώσατε... Αλλος υποστήριζε αθηνα αλλος Κρήτη αλλος Γιάννενα αλλος Θεσσαλονίκη
Εγω τι θέλω απο εσας
Πρώτον να μου πειτε ποιο τμήμα χημείας είναι αντικειμενικά καλο σχετικά με τους καθηγητές τα εργαστήρια και την προσρόφηση στην αγορά εργασίας.
Και δεύτερον
Στην ελλαδα του 21ου αιώνα που προσλαμβάνονται οι χημικοί; Έχουν καθόλου μέλλον στη χώρα μας; Η το εξωτερικό ειναι η μόνη λύση;
Ευχαριστώ ρε παιδια
Καταλαβαίνετε πρέπει ενόψει των εξετάσεων να εχω σαφείς σκέψεις στο μυαλό μου
Για να δουμε τι θα δουμε...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,274 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 23:39, 08-12-19:

Μήτσο χωρίς καμία βιομηχανία τύπου Γερμανίας ή Αγγλίας, μην περιμένεις ιδεατά πράγματα. Στην Ελλάδα ζεις. Μπορείς να δεις τριγύρω σου πόσο καλά πάμε σαν οικονομία και τι ωραία εργασιακή ευημερία έχουμε.
Παράθεση

Mitsos747

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mitsos747 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Mitsos747 έγραψε: στις 16:14, 09-12-19:

Οι χημικοί ρε παιδιά που ειστεεε;;;
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,506 μηνύματα.

O Samael https://www.youtube.com/watch?v=ybuSmP_LpOw έγραψε: στις 16:28, 09-12-19:

Νομίζω οτι θα πρέπει να κοιτάξεις και τα τμήματα χημικών μηχανικών .
Παράθεση

Mitsos747

Αποκλεισμένος χρήστης

O Mitsos747 έγραψε: στις 16:33, 09-12-19:

Giatii?
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,506 μηνύματα.

O Samael https://www.youtube.com/watch?v=ybuSmP_LpOw έγραψε: στις 16:51, 09-12-19:

Θεωρώ οτι ίσως σου προσφέρει κάποια παραπάνω εφόδια σε προπτυχιακό επίπεδο που είναι χρήσιμα για την αγορά εργασίας και για συναφείς δουλειές(π.χ. βασική ηλεκτρολογία,αυτοματισμοί,γνώση υπολογιστών και προγραμμάτων προσομοίωσης κτλπ.) . Τα δικαιώματα είναι κοινά σε κάθε περίπτωση .
Παράθεση

Mitsos747

Αποκλεισμένος χρήστης

O Mitsos747 έγραψε: στις 17:03, 09-12-19:

εντάξει λοιπόν θα το σκεφτώ!
Παράθεση

Giota2000

Φοιτητής

H Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H Giota2000 έγραψε: στις 02:14, 10-12-19:

Μήτσο σου έστειλα προσωπικό
Παράθεση

Mitsos747

Αποκλεισμένος χρήστης

O Mitsos747 έγραψε: στις 08:35, 10-12-19:

Το ειδααα να σαι καλα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Vassilisdim

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χημείας ΕΚΠΑ - Από Angelaras786
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-19 στις 04:41.
    • Βοηθήματα χημείας - Από Ιωάννης1234
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-19 στις 13:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα