Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,574 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,584 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 452 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας ζορίζει η χρονιά;

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O TolisDream έγραψε: στις 21:25, 01-04-14:

Ναι και εγω το ιδιο!!
Ασε που εχω και θεμα με το τι να επιλεξω να σπουδασω!
Θελω: ημμυ,πληροφορικη,χημικο
Ποια νομιζεις οτι ειναι καλυτερη?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 21:25, 01-04-14:

Να το σκεφτεις καλα γιατι αμα βαριεσαι απο τωρα, εαν περασεις ημμυ θα πηξει η #ουνα σου. Εκει δεν εχει βαριεμαι και να πιστολιαζεις. Θα πηγαινουνε με ρυθμο πολυβολο, αυτα που κανεις τωρα στο σχολειο σε ενα μηνα θα τα κανεις εκει σε μια βδομαδα. Συνεπως αν η ενασχοληση με το διαβασμα δε σε γεμιζει σαν ατομο αστο καλυτερα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αιθέρας (Μη Διαθέσιμο)

Νεοφερμένος

Ο Μη Διαθέσιμο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Αιθέρας έγραψε: στις 21:31, 01-04-14:

Συνηθισμένο φαινόμενο είναι αυτό φίλε μου Τόλη. Κι εγώ όταν ανακάλυψα για πρώτη φορά τι έχω ανάμεσα στα πόδια μου,ξέχασα τι έχω μέσα στο κεφάλι μου. Είναι μια περίοδος που όλοι περάσαμε,άλλοι πιο έντονα κι άλλοι πιο χαλαρά. Καλό είναι να σκέφτεσαι βέβαια και λίγο παραπέρα από τους στόχους σου για το Πανεπιστήμιο. Θα σε βοηθήσει να ακολουθήσεις τον δρόμο που σου ταιριάζει. Καλή τύχη από μένα και υπομονή.

-Ένας παλιός.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Signor Positivo

Φοιτητής

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

O Signor Positivo talks in maths, buzzes like a fridge έγραψε: στις 21:33, 01-04-14:

Είναι καλύτερο να μην αναρωτιέσαι ποια είναι η καλύτερη αλλά ποια είναι η καλύτερη για σένα. Καθώς προχωράς θα αρχίσεις να καταλαβαίνεις τι είναι αυτό με το οποίο θα σού άρεσε περισσότερο να ασχοληθείς. Έχεις καιρό μπροστά σου.
Παράθεση

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O TolisDream έγραψε: στις 21:59, 01-04-14:

Αιθερα το σχολιο σου μου ανεβαθε το ηθικο μπορω να πω!
Οσο για τις σχολες απλα μου αρεσουν καποια μαθηματα που διδασκονται!
Του χρονου αλλα και φετος θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο ωστε να εχω πολλες επιλογες σχετικα με τις σχολες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 60 χρόνια.......έγκυος - Από Avicii
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-09 στις 15:22.
    • Γενικό Tέλος η χρονιά - Από βιλλαρασ
      Το θέμα έχει λάβει 175 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-07-09 στις 16:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα