Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,571 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 406 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά είναι τα πτυχία στα ιταλικά;

g@ngster95 (m)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O g@ngster95 / έγραψε: στις 14:51, 24-01-10:

παιδια ποια ειναι τα πτυχια στα ιταλικα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ole ole (Δημήτρης)

Πτυχιούχος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

O ole ole έγραψε: στις 21:20, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από g@ngster95
παιδια ποια ειναι τα πτυχια στα ιταλικα?
μπες εδώ http://www.inital.gr/web-links/54-past-pappers- και άνοιξε τα λινκ, αφορούν celi, Κ.Π.Γ., Ιταλική σχολή Αθηνών και palso με τα αντίστοιχα past papers για όλα τα επίπεδα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια