Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,350 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιταλικά: εξετάσεις

daria

Δραστήριο Μέλος

H daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H daria έγραψε: στις 18:30, 28-01-14:

ξέρει κάνεις αν τα πτυχία plida αναγνωρίζονται κανονικά στον ασεπ ή σε χώρες της Ευρώπης?????επίσης τα πτυχία αυτά ποιον έχουν ως φορέα??εννοώ είναι από κάποιο ινστιτούτο, από κάποιο πανεπιστήμιο??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

daria

Δραστήριο Μέλος

H daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H daria έγραψε: στις 14:55, 10-09-14:

καλησπέρα!!εδωσε τον ιουνιο κανεις plida??? ξερετε αν εχουν βγει τα αποτελεσματα???ειχα δει στο σαιτ της θεσσαλονικης οτι θα βγουν μετα το δεκαπενταυγουστο.....στην αθηνα δε σηκωνουν ουτε τα τηλεφωνα, ουτε απαντανε στα mail....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μετάφραση στα Ιταλικά Help - Από CallOfDuty4
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-03-18 στις 19:37.
    • Ισπανικά ή Ιταλικά; - Από george1
      Το θέμα έχει λάβει 53 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-09-17 στις 23:47.
    • Ιταλικά - Από Lazos
      Το θέμα έχει λάβει 449 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 09:59.
    • Απορίες στα ιταλικά! - Από panagiotists13
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-14 στις 10:18.
    • Τι συμβαίνει με τα ιταλικά; - Από Italikoulis
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-09 στις 15:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα