Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,246 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,704 μηνύματα σε 75,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τεστ ισπανικών

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 13:08, 27-10-09:

http://www.google.gr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=8&ved=0CCUQFjAH&url=http%3A%2F%2Fwww.e-spanyol.hu%2Fen%2Ftests.php&rct=j&q=test+in+spanish&ei=S-LmSqIHlMf5BuS79IQH&usg=AFQjCNGN_ClYCNamZ9L7300zIB-YATOFMw

Βρήκα και άλλο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elefantaki07

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H elefantaki07 έγραψε: στις 17:02, 27-10-09:

96 %
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 19:20, 28-10-09:

Εγώ έβγαλα 97%
Παράθεση

Stroumfita (Κρυσταλλένια)

Φοιτητής

H Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Stroumfita έγραψε: στις 14:40, 30-10-09:

Εκανα πριν 2 χρονια περιπου Ισπανικα και εφτασα μεχρι τον 3 χρονο τον οποιο και σταματησα λογω αυξημενων σχολικων υποχρεωσεων! Εχω στενοχωρηθει αρκετα αλλα νομιζω πως το τεστακι μου ανεβασε το ηθικο!!

###161;Enhorabuena! Has superado el nivel Inicial.
Tienes 8 respuestas correctas de 10 posibles.

Στο πρωτο μερος!!!
-----------------------------------------
###161;Lo sentimos! No has conseguido superar el nivel Elemental.
Has tenido 3 respuestas correctas de 10, y necesitabas al menos 7.

Στο δευτερο πατωσα

Δεν πειραζει και το Inicial να παρω καλα ειναι:xixi::xixi:
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 17:04, 31-10-09:

Δεν πειράζει,με λίγο ενταντικό διάβασμα θα τας πάς πολύ καλά
Τα στοιχεία φάνηκαν απο το πρώτο τεστ
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 19:00, 01-11-09:

A1: 80 %
A2: 83 %
B1:90%
Β2:83

http://www.google.gr/url?sa=t&source...ByNDrR-8TFZbmg
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:04, 02-11-09:

###161;Lo sentimos! No has conseguido superar el nivel Inicial.
Has tenido 6 respuestas correctas de 10, y necesitabas al menos 8.

και δεν εχω κανει ποτε ισπανικα στη ζωη μου!μονο λιγα γαλλικα,κι αυτα τα βασικα!
και δεν τα εβαλα στην τυχη
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 09:55, 26-12-09:

http://www.google.gr/url?sa=t&source...fzfbb3-ZIuzZog
Για προσπαθήστε
Παράθεση

Dr.EmMa (MaRaKi)

Φοιτητής

H MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής Αθήνας . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Dr.EmMa έγραψε: στις 13:32, 29-12-09:

###161;Enhorabuena! Has superado el nivel Inicial.
Tienes 10 respuestas correctas de 10 posibles.!!

Εγω εκανα ισπανικα με ενα course του bbc!MI VIDA LOCA λεγοταν..πολυ καλο..εμαθα τα βασικα πολυ καλα..κ ειναι κ διασκεδαστικο!!
Ωραιο το τεστακι.Ευχαριστουμε!
-----------------------------------------
στο 2ο τεστ μου εβγαλε Intermedio bajo! το σκεφτομαι να κανω κανονικα..ειναι πολυ ωραια κ ευκολη γλωσσα
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 11:22, 30-12-09:

Δεν κάνει τίποτα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φροντιστήρια Ισπανικών Θεσσαλονίκη - Από Stickerbush
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-17 στις 16:21.
    • Tα πάντα για τις εξετάσεις Ισπανικών - Από Ραφαέλα33847
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-17 στις 19:04.
    • Λεξικό ισπανικών - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-15 στις 08:02.
    • Μαθήματα Ισπανικών - Από mema.b
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ισπανικά - Ιταλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-13 στις 14:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα