Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,031 μηνύματα σε 78,267 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλούνται βοηθήματα Γ' Λυκείου - Προσανατολισμού Οικονομίας και Πληροφορικής

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,383 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:51, 18-07-19:

Πωλούνται τα εξής βοηθήματα, ελάχιστα έως καθόλου χρησιμοποιημένα.

Πουθενά γραμμένα με στυλό, μόνο ένα slash με μολύβι στους αριθμούς των ασκήσεων όταν τις έκανα.

Υπάρχει μια πολύ σπάνια περίπτωση σε κάποια, στις πρώτες σελίδες μόνο να έχουν κάποια υπογράμμιση με φωσφοριζέ μαρκαδόρο.

Τα βοηθήματα εκτός της Α' Λυκείου, δεν χρησιμοποιήθηκαν τελικά καθώς βασίστηκα στα βοηθήματα - εκδόσεων του φροντιστηρίου μου. Οπότε πάντα μιλάμε για πρώτες σελίδες τόσο σε slash στους αριθμούς όσο και σε όποια υπογράμμιση.

Άλγεβρα Α' Λυκείου - Παπαδάκης - 7 ευρώ

Μαθηματικά Προσανατολισμού - Γ1 - Παπαδάκης - 10 ευρώ

Πειστικός Λόγος Τόμος Α' - Κούτρας - 7 ευρώ

Λόγος και έκφραση - Έκφραση - Έκθεση - Γ' λυκείου - Ειρήνη Μαστρομανώλη - 9 ευρώ

Αρχές Οικονομικής Θεωρίας - Γιαλέρης, Λαζάνης, Τέντες κτλ (έχει λίγο σελοτειπ λόγω χτυπήματος από τη μεταφορά του ταχυδρομείου - σχεδόν αδιάβαστο και αχρησιμοποίητο) - 10 ευρώ

Παρακαλώ κάντε πρώτα μια έρευνα για το ποια ύλη ισχύει για του χρόνου για εσάς (ως μαθητές Γ' Λυκείου ή απόφοιτοι που ξανά δίνετε κι αν υπάρχει η δυνατότητα να δώσετε με την "περσινή" ύλη) προτού αποφασίσετε να αγοράσετε κάποιο από τα παραπάνω βοηθήματα.
Δεν ξέρω τι ισχύει τελικά, όμως έχω μια εντύπωση ότι το Γ1 του Παπαδάκη και το βοήθημα της Α' Λυκείου Άλγεβρας, ισχύουν κανονικά για όλους.

Μόνο συναλλαγή εντός Αττικής.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  13
Μέγεθος:  314,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2.jpg
Εμφανίσεις:  12
Μέγεθος:  375,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  3.jpg
Εμφανίσεις:  12
Μέγεθος:  429,4 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  4.jpg
Εμφανίσεις:  14
Μέγεθος:  446,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  5.jpg
Εμφανίσεις:  13
Μέγεθος:  315,1 KB  
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,383 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 14:23, 03-08-19:

Η Άλγεβρα Α' Λυκείου δόθηκε
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια