Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,983 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,120 μηνύματα σε 77,110 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εφηβεία

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 18:07, 24-11-16:

Αντε και στα 100!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 19:26, 24-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Stark21
Ειναι λογικό να νιώθεις συναισθηματικά περίεργα σε αυτή τη περίοδο και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;
ειναι απολυτα λογικο...απλα προσπαθεις για το καλυτερο(εγω αυτο κανω και τα βγαζω περα)
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 905 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 20:40, 24-11-16:

τρελή ηλικία μαν ,κυριολεκτικά
1
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Μαθητής Β' λυκείου

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

H NastStorm Faith Divides Us, Death Unites Us έγραψε: στις 20:27, 26-11-18:

Περασα εφηβεια μονο για 2 χρονια! Μονο 13,14 χρονων..Απο πρωτη λυκειου και μετα δεν ξερω τι με επιασε...Ησυχασα, εχασα ολη την τρελα και την ενεργεια που ειχα τα προηγουμενα δυο χρονια και νιωθω λες και εγινα αποτομα 20 χρονων....Με ενδιαφερουν λιγο διαφορετικα πραγματα απο οτι στον εφηβο εαυτο μου..Ειμαι 16 και σκεφτομαι τι θα κανω οταν παω πανεπιστημιο...Νιωθω λες και αυτα τα λιγα χρονια της εφηβειας εγιναν απλα μια αναμνηση
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Τιμώμενο Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,247 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 22:22, 26-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από NastStorm
νιωθω λες και εγινα αποτομα 20 χρονων....

Και στα 20 τις ίδιες εφηβικές βλακείες κάνεις, σόρρυ Δεν έχει πήξει τόσο το μυαλό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mariannaa_gr4

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εφηβεία - Από s_PAO_piata
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-18 στις 12:28.
    • Εφηβεία είναι... - Από Italian dream...
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 23:02.
    • Εφηβεία και κάπνισμα - Από bill13
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-08-12 στις 00:30.
    • Ομοφυλοφιλία, ομοφοβία και εφηβεία - Από εντροπία
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-11 στις 17:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα