Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,733 μηνύματα σε 79,144 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: Μαθηματικά Γενικής Γ' Λυκείου

CrazyScientist

Μαθητής Γ' λυκείου

H CrazyScientist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H CrazyScientist έγραψε: στις 12:24, 07-04-12:

Μήπως γίνεται να μου πει κάποιος τα αποτελέσματα στο 2ο Θέμα για να κάνω μια επαλήθευση τιμών..?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε: στις 14:04, 07-04-12:

επειδη δεν το χω μπροστα μου αν μπορεις πες μου τι λενε τα ερωτηματα αν θυμασαι.
Παντως οι κλασεις ειναι [4,8] [8,12] ...
Νομιζω η διαμεσος 7,3 και η μεση τιμη 8,9 και θετικη συμμετρια.
Παράθεση

ArminVanBuuren

Απόφοιτος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O ArminVanBuuren έγραψε: στις 19:06, 07-04-12:

Καποιος που να εχει τα θεματα?? :S
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε: στις 19:37, 07-04-12:

τελη απριλιου νομιζω θα βγουν!
Παράθεση

CrazyScientist

Μαθητής Γ' λυκείου

H CrazyScientist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H CrazyScientist έγραψε: στις 22:02, 07-04-12:

να ρωτησω κατι τελευταιο..?μηπως θυμαστε τι μπηκε στη θεωρια στο πρωτο θεμα?
Παράθεση

ArminVanBuuren

Απόφοιτος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O ArminVanBuuren έγραψε: στις 23:19, 07-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από CrazyScientist
να ρωτησω κατι τελευταιο..?μηπως θυμαστε τι μπηκε στη θεωρια στο πρωτο θεμα?
οντως.. να ξερουμε τουλαχιστον τι να μην διαβασουμε xD
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 23:21, 07-04-12:

Παράθεση

oikonomologos

Φοιτητής

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O oikonomologos έγραψε: στις 19:35, 08-04-12:

οεφε μαθηματικα γενικης και το 2009 ηταν ψιλο δυσκολα....αν και ειχα γραψει 100!!!!οσο και στις πανελλαδικες!!!
Παράθεση

koum

Φοιτητής

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 20:00, 08-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από oikonomologos
οεφε μαθηματικα γενικης και το 2009 ηταν ψιλο δυσκολα....αν και ειχα γραψει 100!!!!οσο και στις πανελλαδικες!!!
Μπράβο.
Παράθεση

oikonomologos

Φοιτητής

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 220 μηνύματα.

O oikonomologos έγραψε: στις 20:17, 08-04-12:

δεν το ειπα για μπραβο.....αλλωστε οι πανελλαδικες μου φαινονται τοσοοοοο μακρινες...ο τελευταιοςλογος για να νιωθεις ανεμελος
Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 18:13, 09-04-12:

Μήπως έχει κανείς τα φετινά θέματα του ΟΕΦΕ στο ΑΟΘ και στα μαθηματικά Γενικής παιδείας; Αν υπάρχουν μπορείτε να μου τα στείλετε;
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 18:15, 09-04-12:

Τα θεματα ανεβαινουν στο ιντερνετ οταν τελειωσουν ολα τα διαγωνισματα... Οποτε αρχες μαη περιπου
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 12:59, 13-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από drosos
επειδη δεν το χω μπροστα μου αν μπορεις πες μου τι λενε τα ερωτηματα αν θυμασαι.
Παντως οι κλασεις ειναι [4,8] [8,12] ...
Νομιζω η διαμεσος 7,3 και η μεση τιμη 8,9 και θετικη συμμετρια.
θετική α-συμμετρία εννοείς
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 00:53, 18-04-12:

Ναι μαλλον
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,631 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 01:48, 18-04-12:

Πιστεύετε ότι θα βάλουν δύσκολα φέτος στο μάθημα? Πέρυσι είπαν ότι βάλανε δύσκολα σε σχέση με άλλες χρονιές, στα φροντιστήρια τι σας λένε?
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 17:07, 19-04-12:

Δεν ηταν τοσο τραγικα τα περσυνα.. Η μεγαλη δυσκολια ητανε στο θεμα β το πρωτο ερωτημα, τα αλλα βγαινανε. Αλλα 4ο θεμα απο τα χειροτερα που χουν μπει. Δεν ειχε κατι δυσκολο αλλα παρα πολλες πραξεις που οταν εχεις λυσει 2 θεματα(και ειδικα στατιστικη που ειναι κουραστικη) μπορει κατι να σου ξεφυγει και να το χασεις ολο...
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 23:48, 12-05-12:

Μαθηματικα γενικης οεφε δυσκολευτηκα αρκετα στις πραξεις του δευτερου θεματος, το 3ο βγηκε χαλαρα, το 4ο τα ειχα βγαλει ολα και μετα εκατσα μια ωρα στο Δ1 για να παρω μονο ενα μοριο επειδη εγραψα την ανισωση κ δεν την συνεχισα Οποτε καθησα 3 ωρες αλλα τα θεματα τα ειχα τελειωσει σε 2 ωρες και 10 λεπτα. Μονο το Δ1 δηλαδη 50 λεπτα!
Μαθηματικα κατευθυνσης καθησα 2 μιση ωρες και εγραψα και καλυτερα κιολας
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 23:55, 12-05-12:

Βασιλη δεν πιστεύω να τα τρέχεις τα θέματα;
Ειδικά στη γενική, θέλει καλό time management.
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 00:20, 13-05-12:

Χαχαχα αντωνη μεινε ησυχος ρε! Αλλα πιστευω θα τα καταφερεις! Παντως γενικη ποτε δεν τα τρεχω τα θεματα τσεκαρω πολλες φορες πραξεις γτ ειδικα στα statistics εχει παρα πολλες πραξεις κ βαρετες. Παντως οεφε πηρα 95 με το time managment που εκανα οποτε δεν πιστευω να εκανα κτ λαθος(στην διαχειριση του χρονου)
Παράθεση

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lolos έγραψε: στις 19:53, 13-04-14:

που μπορώ να β΄ρω τα θέματα ΟΕΦΕ 2014 μαθ.γεν? μπορεί να τα βάλει κάποιος που τα έχει απο το φροντιστήριο του ;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια