Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,620 μηνύματα σε 79,141 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 1003 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδές διερμηνείας-μετάφρασης στη Γερμανία

Annemarie

Νεοφερμένος

H Annemarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Annemarie έγραψε: στις 11:06, 29-08-12:

To Παν/μιο στο Mainz στεγάζεται στο Germersheim, είναι πολύ υψηλού επιπέδου και διαθέτει και καλοκαιρινά τμήματα (Sommerakademie) με πολύ χαμηλό κόστος, οπότε μπορεί κανείς να καταλάβει περί τίνος πρόκειται, πριν γίνει δεκτός. To μέρος είναι λίγο πληκτικό , αλλά έχει ενδιαφέρουσες κωμοπόλεις κοντά.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Σκάρλετ

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H Σκάρλετ Κτ να κανεις,κτ ν'αγαπας, κτ να ελπιζεις έγραψε: στις 21:28, 10-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Annemarie
To Παν/μιο στο Mainz στεγάζεται στο Germersheim, είναι πολύ υψηλού επιπέδου και διαθέτει και καλοκαιρινά τμήματα (Sommerakademie) με πολύ χαμηλό κόστος, οπότε μπορεί κανείς να καταλάβει περί τίνος πρόκειται, πριν γίνει δεκτός. To μέρος είναι λίγο πληκτικό , αλλά έχει ενδιαφέρουσες κωμοπόλεις κοντά.
Ιδιωτικό είναι? Κι όταν λες χαμηλό κόστος, για τι τιμές μιλάμε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια