Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,813 μηνύματα σε 79,148 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 284 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς νιώσατε όσοι τελειώσατε τη Γ' Γυμνασίου;

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 715 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 14:35, 18-06-09:

Πώς νιώσατε που τελειώσατε το γυμνάσιο? Ήταν το ίδιο με τότε που τελειώσατε το δημοτικό?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:36, 18-06-09:

Δεν ένιωσα τίποτα
Παράθεση

Άλκης32962 (Άλκης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Άλκης32962 έγραψε: στις 14:40, 18-06-09:

Βασικά λιγο στενοχωρήθηκα γιατι δε θα ειμαι με μερικα παιδια μαζι στο λυκειο.
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 14:45, 18-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άλκης
Βασικά λιγο στενοχωρήθηκα γιατι δε θα ειμαι με μερικα παιδια μαζι στο λυκειο.
Συμφωνώ αν και από την τάξη μας μόνο 3 παιδιά θα πάνε ΕΠ.ΑΛ. πάντως θα μου λείψουν!! Στενοχωρέθηκα περισσότερο τώρα παρά στο δημοτικό αφού είμαι μεγαλύτερη και έχω δεθεί περισσότερο όχι μόνο με άτομα αλλά και με το περιβάλλον!! Δύσκολο να αφήνεις τον τόπο όπου φοιτούσες 3 χρόνια!! Ωστόσο, υπάρχει και το Λύκειο!!
Παράθεση

THERISTIS

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O THERISTIS έγραψε: στις 15:18, 18-06-09:

εγω παλι εχω βαρεθει δν εχω καποιο συγκεκριμενο συναισθημα που τελειωνω το γυμνασιο απλα χαιρομαι που θα ερτηει το καλοκαιρι
αν κ θα βαριεμαι το θεωρω προτιμοτερο απο το να καθομαι ολη την μερα μεσα στο σπιτι κ να διαβαζω
αυτα
αλλα ουτε κ καιγομαι ιδιαιτερα να παω στο λυκειο γιατι εκει ξερω πως θα ειναι ακομη χειροτερα τεσ πα δν βαριεσαι καποια στιγμη ολα θα τελειωσουν
!!!!!!!
Παράθεση

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 16:48, 18-06-09:

Τίποτα απολύτως δεν ένιωσα..... :what:
Παράθεση

d3m1$94 (Ντεμης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ντεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O d3m1$94 έγραψε: στις 17:13, 18-06-09:

Τιποτα σπουδαιο
Παράθεση

o!g@1994 (Όλγα)

Μαθητής Α' λυκείου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μήλος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H o!g@1994 έγραψε: στις 20:21, 18-06-09:

εγώ πιο πολύ στενοχωρήθηκα στο δημοτικό..εξάλλου στον ίδιο χώρο θα ειμαι και του χρόνου μιας και το λύκειο είναι μαζί με το γυμνάσιο μας,οπότε...σιγά την στενοχώρια..τι είχαμε,τι χάσαμε...καλά μπάνια!!!
Παράθεση

Efthymios1 (Μακης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Efthymios1 έγραψε: στις 20:59, 18-06-09:

Ενιωσα τν ιδια αισθηση ανακουφιση που νιωθω παντα οταν τελιωνει το σχολειο
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 21:46, 18-06-09:

αντε να τελειώνουμε να κάνουμε κ τπτ χρήσιμο...
θα μ λειψουν καποιοι απιθανοι καθηγητες που ειχαν πλακα...
οσον αφορα τους συμμαθητες... γενικοτερα δν ειχαμε δεθει ως ταξη αλλα πολλους θα ηθελα να τους εχω και στο λυκειο...
τεσ πα συνεχιζουμε!!!!!
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 21:47, 18-06-09:

Συμφωνώ!
Η ζωή συνεχίζεται!!!
Παράθεση

elpida<3 (Ελπίδα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H elpida<3 έγραψε: στις 22:05, 18-06-09:

ούτε εγώ ενιωσα τίποτα καμία σχέση με το δημοτικό που είχα πλαντάξει στο κλάμα
εξάλλου δεν θα έλεγα ότι κάνω ιδιαίτερη παρέα μ' αυτούς που θα φύγουν, θα είμαι στο ίδιο κτίριο, ιδιοι καθηγητες τίποτα δεν θ' αλλάξει...συμφωνώ! τι είχαμε τι χάσαμε!!:xixi:
Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε: στις 22:06, 18-06-09:

Αύριο είναι η τελευταία μέρα και για να πω την αλήθεια,μπορεί όλη τη χρονιά να περίμενα αυτή τη μέρα αλλά τώρα που έρχεται έχω στεναχωρηθεί λίγο...
Παράθεση

xxhitedragonxx (Καμία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H xxhitedragonxx εξετάσεις - λίγο ακόμα έχουμε έγραψε: στις 09:15, 19-06-09:

πιστεύω ότι περισσότεροι είχαν στενοχωρηθεί στο δημοτικό, γιατί όσο να ναι στο δημοτικό είστε από μικρά μαζί αναπτύσεται άλλη σχέση. στο γυμνάσιο και λύκειο είναι διαφορετικά, εκτός αν είσαι πάλι με τα ίδια παιδιά και κάποιοι πάνε σε κάποιο άλλο λύκειο ή κάτι τέτοιο. πχ εγώ δε νομίζω να στεναχωρηθώ, τα ίδια παιδιά που ήταν και φέτος, θα είναι και του χρόνου στο λύκειο, εκτός από μερικούς που δε μιλάμε πολύ. αυτά xD
Παράθεση

ποκαχοντας (ΕΙΡΗΝΗ)

Μαθητής Α' λυκείου

H ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H ποκαχοντας έγραψε: στις 15:22, 19-06-09:

Καμια σχεση με το δημοτικο!!!!!καταρχην γιατι με τα περισσοτερα παιδια εχουμε χαθει αλλα με τα παιδια απο το γυμνασιο δεν προκειται να χαθουμε επειδη οι πιο πολλοι θα παμε στο ιδιο σχολειο.....:xalara::xalara:
Παράθεση

_marillia1 (Λυδία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H _marillia1 έγραψε: στις 21:14, 19-06-09:

δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο....έτσι και αλλιώς του χρόνου πάλι μαζί θα είμαστε!!!
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 22:45, 19-06-09:

αχ παιδιά στεναχωρέθηκα..ωραία ήταν στο γυμνάσιο...δεν ήταν?και τώρα θα είμαστε πάλι οι μικροί του λυκείου
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,722 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Sueña con un mundo mejor έγραψε: στις 22:51, 19-06-09:

Εγώ φοβάμαι το γιουχάρισαμα απο τα παιδιά του Λυκείου.Δεν τράβηξα λίγα με το γυμνάσιο όταν ήμουν στην Α τάξη.Δεν θέλω να τα περάσω πάλι!!
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 715 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 11:21, 20-06-09:

Εγώ πάντως δεν ένιωσα απολύτως τίποτα. Το γυμνάσιο ήταν άθλιο. Στο δημοτικό έκλαψα. Ήταν και πολύ καλύτερα παιδιά τότε. Ελπίζω στο λύκειο να είναι καλύτερα.
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 11:44, 20-06-09:

Εμένα θα μου λείψει το γυμνάσιο.Και πιο πολύ θα μου λείψουν ο καθηγητής της Τεχνολογίας (στη Γ'γυμνασίου τον είχα Σ.Ε.Π) και τον είχαμε ζαλίζει.Μέχρι και ότι θα φύγει είπε στη Διευθύντρια .Επίσης θα μου λείψει και η καθηγήτρια των Αρχαίων μου που μιλούσε σαν λιμενεργάτης.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια