Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,620 μηνύματα σε 79,141 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 1002 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

panos1994 (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 17:19, 25-08-08:

το ιδιο με τη σταβρουλα και 'γω...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Choco (Ηλιας)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Choco έγραψε: στις 12:09, 09-09-08:

εγω παντως διαβαζω βιβλια το καλοκαιρι.
Παράθεση

kostas221117 (Κώστας)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O kostas221117 έγραψε: στις 12:11, 09-09-08:

εγώ δεν διαβάζω το καλοκαίρι...αφού το τρώμε στη μάπα ολο το χειμώνα
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 12:20, 09-09-08:

Εγω ποτε δεν διαβασα το καλοκαιρι. Μονο το καλοκαιρι πριν τη Γ Λυκειου και το μετανιωσα κιολας... Πιστευω οτι μονο αγχος φορτωθηκα τοτε. Οπως διαβασα στην αρχη του θεματος, απολαυστε τα τριμηνα καλοκαιρια τωρα που τα ζειτε γιατι.... δεν θα τα ζειτε και για πολυ!
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 14:53, 09-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από panos1994
το ιδιο με τη σταβρουλα και 'γω...
Με ποια Σταυρούλα; Διότι είμαστε 2 και έχουμε διαφορετική άποψη...
Παράθεση

Choco (Ηλιας)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Choco έγραψε: στις 18:16, 09-09-08:

εγω διαβαζω επειδη τωρα θα παω γυμνασιο.
Παράθεση

metalhead (Νικος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O metalhead έγραψε: στις 18:31, 22-09-08:

ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
μονο κανενα comics διαβαζω και τιποτα αλλο
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 19:04, 22-09-08:

καλά νίκο όταν θα πας τρίτη λυκείου και αφού θες να περάσεις βιοτεχνολόγος, θα χρειαστείς απαραίτητα καλοκαιρινό διάβασμα
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 19:16, 22-09-08:

Δεν είναι τόσο θέμα ανάγκης, όσο θέμα ανταγωνισμού. Και κανένας να μην έκανε θερινά, οι τιμές των επιδόσεων ίδιες θα ήτανε. Η ύλη δεν είναι πια τόσο τραγική ώστε να μη μπορεί να βγει ικανοποιητικά σε 9 μήνες.
Παράθεση

metalhead (Νικος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O metalhead έγραψε: στις 21:26, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
καλά νίκο όταν θα πας τρίτη λυκείου και αφού θες να περάσεις βιοτεχνολόγος, θα χρειαστείς απαραίτητα καλοκαιρινό διάβασμα
δεν θα γινω βιοτεχνολογος θα γινω αθλητης
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 21:28, 22-09-08:

4η φορά που αλλάζεις το μέλλον σου μέσα σε 4 μήνες :p
Παράθεση

metalhead (Νικος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

O metalhead έγραψε: στις 21:30, 22-09-08:

οχι ρε 2η και θα παραμεινω ετσι
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 21:31, 22-09-08:

ανυπομονώ να περάσουν τα χρόνια μπας και πήξει το μυαλό όλων σας
Παράθεση

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 331 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε: στις 14:41, 03-08-09:

τι ακριβως να διαβασουμε εγω παντως τελη αυγουστου ξεκιναω να διαβαζω γερμανικα και αγγλικα γιατι δινω σε λιγο καιρο!!!!!!!
Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 16:29, 16-08-09:

Ό,τι έχει σχέση με μάθηματα όχι, άλλα ναι!!!!
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 16:47, 16-08-09:

Μαθηματικοφυσική...εξωσχολικά πάντα (να μην πω ξενόγλωσσα).
Παράθεση

NIKOLETA262 (Νικολετα)

Φοιτητής

H Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H NIKOLETA262 έγραψε: στις 18:58, 16-08-09:

βλακιες λενε...θελουν το καλοκαιρι μας εκει που καθομαστε στην αμουδια να διαβασουμε και ενα βιβλιο λογοτεχνιας ας πουμε...ελεος...αντε να κανουμε καμια επαναληψη τον Σεπτεμβρη αλλα να διαβαζεις το καλοκαιρι ειναι παρα πολυ βαρετο...κουραγιο σε οσους κανουν θερινα μαθηματα....
Παράθεση

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Φοιτητής

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 21:15, 16-08-09:

Είναι πολύ νωρίς πάντως για να κάνετε μαθήματα..ακόμα γυμνάσιο είστε,για αυτό κοιτάχτε να ξεκουραστείτε τώρα που μπορείτε γιατί μετά στο λύκειο σας περιμένουν δύσκολες χρονιές!!στο γυμνάσιο η άποψή μου είναι πως δεν χρειάζεται απολύτως καμία προετοιμασία το καλοκαίρι!
Παράθεση

Mavro Provato

Μαθητής Α' λυκείου

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 22:50, 16-08-09:

όχι
Παράθεση

NIKOLETA262 (Νικολετα)

Φοιτητής

H Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H NIKOLETA262 έγραψε: στις 18:15, 17-08-09:

εγω ποτε δεν κανω και ειμαι του 19...δεν εχει σχεση αν θα διαβασεις το καλοκαιρι η οχι...εχει σχεση να διαβαζεις την σχολικη περιοδο...ετσι και αλλιως καθε χρονο κανουμε αλλα πραγματα και μας βαζουν και τεστακια στην αρχη και επαναληψεις για να θυμηθουμε λιγο τα περσινα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια