Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,733 μηνύματα σε 79,144 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια βιβλία της Super Course θεωρούνται καλύτερα κυρίως για Έκθεση,Γραμματική & Λεξιλόγιο;

Fann

Νεοφερμένος

H Fann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Fann έγραψε: στις 16:21, 26-06-18:

Γεια σας,

Ποια βιβλία επιπέδου Β1 Β2 C1 C2 των εκδόσεων Super Course θεωρείτε καλά περισσότερο για έκθεση ιδέες γραμματικά φαινόμενα και μεγάλη γκάμα λεξιλογίου και εκφράσεων;

Ποια είναι η γνώμη σας για το Super Course Πανελληνίων εξετάσεων για Aγγλικά ως ειδικό μάθημα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 26-06-18 στις 16:22. Αιτία: Διπλό.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια