Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,090 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,334 μηνύματα σε 79,129 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 594 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες ετών 28

thanasis1991

Νεοφερμένος

Ο thanasis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O thanasis1991 έγραψε: στις 13:12, 04-10-19:

Καλησπέρα σε όλους! Στην ηλικία πλέον των 28 αποφάσισα να δώσω Πανελλήνιες, καθώς στα 18 μου δεν ήθελα να δώσω και τώρα πλέον είμαι αποφασισμένος. Πήγαινα σε ΕΠΑΛ στον τομέα Ηλεκτρολογίας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος ποια μαθήματα πρέπει να δώσω και ποια είναι τα βιβλία, ώστε να μπορέσω να τα βρω.

Σας ευχαριστώ ολους!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 13:24, 04-10-19:

Tι έκανες στα 18 σου; επανάσταση; Πέρα από την πλάκα έχεις κρατήσει κάποια επαφή με τα μαθήματα; Ή απλά ήρθε ως φλασιά στα γεροντάματα;
Παράθεση

thanasis1991

Νεοφερμένος

Ο thanasis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O thanasis1991 έγραψε: στις 13:27, 04-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Tι έκανες στα 18 σου; επανάσταση; Πέρα από την πλάκα έχεις κρατήσει κάποια επαφή με τα μαθήματα; Ή απλά ήρθε ως φλασιά στα γεροντάματα;
Χαρταετό πετούσα στα 18 μου δυστυχώς και λόγω οικονομικών προβλημάτων δεν πήγα ποτέ φροντιστήριο. Μετά απ' όσα έχω βιώσει σε όλες μου τις δουλειές αποφάσισα να "αναβαθμιστώ" λιγάκι και να εξειδικευτώ σε κάποιον τομέα. Θέλω να περάσω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Ηράκλειο. Απ' ότι είδα η βάση είναι 11.000 και κάτι, εύχομαι να είναι βατό. Απλώς αγχώνομαι για το που θα βρω τα βιβλία και την ύλη.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,719 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:37, 04-10-19:

Κι εγώ έδωσα πανελλήνιες στα 30, μην ανησυχείς
Και στη σχολή έχω συναντήσει στο πρώτο έτος 25ρηδες κτλ.
1
Παράθεση

thanasis1991

Νεοφερμένος

O thanasis1991 έγραψε: στις 13:37, 04-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Κι εγώ έδωσα πανελλήνιες στα 30, μην ανησυχείς
Και στη σχολή έχω συναντήσει στο πρώτο έτος 25ρηδες κτλ.
Ωραία λοιπόν! Μπορώ κάπου να βρω βιβλία κτλ;
Παράθεση

spinalgr1990 (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O spinalgr1990 / έγραψε: στις 15:14, 04-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από thanasis1991

Φιλε γεια . Αν θες μπορω να σου στειλω προσωπικο μηνυμα και να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες σε αυτο που ζητας.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,175 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 16:19, 04-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από thanasis1991

Στην τελευταία σελίδα του θέματος "Πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια", θα βρεις αυτά που ζητάς.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    resaldis01

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ενδιαφέρομαι για ανήλικη κοπέλα (16-17 ετών) - Από Santi999
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-13 στις 00:04.
    • Ζωγράφος τεσσάρων ετών - Από Myrtle
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-11 στις 02:18.
    • Ελλάδα: ζημία 18 ετών σε 55 ημέρες - Από H-M
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-10 στις 08:25.
    • Τρανσέξουαλ ετών...8! - Από Avicii
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-11-09 στις 22:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα