Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,996 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,674 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 569 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδιωτικό ΙΕΚ

Mr M

Νεοφερμένος

Ο Mr M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Mr M έγραψε: στις 21:00, 22-09-19:

Καλησπέρα, έχω τελειώσει ΕΠΑΛ ειδικότητας πληροφορικής. Αλλά θέλω να πάω Στρατό και μετα να ασχοληθω με μηχανικό αυτοκινήτου. Μπορώ να πάω σε ενα ιδιωτικό η σε ενα δημόσιο ΙΕΚ μιας και έχω τελειώσει ΕΠΑΛ ειδικότητα πληροφορικής. Επίσης ξέρει κανείς δίδακτρα για δημόσιο και ιδιωτικό ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Άποψη για φοίτητη σε ιδιωτικό ΙΕΚ - Από kostashelp
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-19 στις 14:46.
    • Ιδιωτικό ΙΕΚ μαγειρικής - Από alekos123asd
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 10:31.
    • Ιδιωτικό VS δημόσιο - Από drunk
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-17 στις 15:55.
    • Πολιτικός μηχανικός σε ιδιωτικό - Από BilliSsS
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-11 στις 16:30.
    • Από ιδιωτικό σε δημόσιο - Από Hey Joy
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-08 στις 15:00.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα