Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,806 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 212 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σημειώσεις-λεξιλόγιο για proficiency

ΝΕΝΑ29256

Μαθητής Α' λυκείου

H ΝΕΝΑ29256 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ΝΕΝΑ29256 έγραψε: στις 00:23, 06-02-09:

γεια σας!!!!!! ειμαι τελειως καινουρια! μολις γραφτηκα!! δινω κι εγω proficiency και εχω αγχωθει λιγο για το λεξιλογιο. μηπως μπορει καποιος να μου πει μερικες σημαντικες λεξεις;:xixi:
-----------------------------------------
αχχχχχ! κι εγω θελω σημειωσεις!! ειμαι πολυ αγχωμενη! και επισης ειμαι και πολυ καινουρια εδω και νιωθω πολυ ξενη...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xazila

Φοιτητής

H xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H xazila <3 έγραψε: στις 16:31, 10-11-09:

Σας παρακαλω οποιοσ εχει κατι ας μου στειλει!!!!!!!!!!

σε παρακαλω θελω και εγω αυτα τα λινκσ??που ειναι?????????
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 01-05-11 στις 17:53. Αιτία: merge
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:22, 10-11-09:

Ποιά ακριβώς Links θέλεις;
Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 392 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε: στις 23:15, 10-06-10:

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για το πολύ χρήσιμο υλικό!
Δίνω το Σάββατο γραπτά και θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορούσε να ανεβάσει κάποια λίστα ή οτιδήποτε άλλο με λέξεις που τις συναντάμε συχνά στο proficiency του michigan.
Thanks in advance !
Παράθεση

stergios1919

Νεοφερμένος

Ο stergios1919 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O stergios1919 έγραψε: στις 19:05, 20-04-11:

πολύ καλό λεξιλόγιο για ECPE έχει το Wors You Need by Sylvia Kar
Παράθεση

xazila

Φοιτητής

H xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H xazila <3 έγραψε: στις 03:02, 27-04-11:

Ναι ισχυειιι!! =)
Παράθεση

NadiaK

Απόφοιτος

H NadiaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H NadiaK έγραψε: στις 16:11, 02-08-13:

Δυστυχως τα links που ειχαν ανεβει διαγραφτηκαν υπαρχει δυνατοτητα να αποσταλλουν με πμ ή mail???
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε: στις 14:01, 04-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από NadiaK
Δυστυχως τα links που ειχαν ανεβει διαγραφτηκαν υπαρχει δυνατοτητα να αποσταλλουν με πμ ή mail???
Κ εγω θα τα ήθελα. Please Please Please!
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 16:04, 27-08-19:

Καλησπέρα μήπως έχει εντοπίσει η έχει κάποιος ηλεκτρονικό υλικό για το Michigan ecpe?
Επίσης υπάρχει κάποιο e-book η pdf αρχείο που να έχει μαζεμένη τη γραμματική ;;
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,753 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 16:06, 27-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Καλησπέρα μήπως έχει εντοπίσει η έχει κάποιος ηλεκτρονικό υλικό για το Michigan ecpe?
Επίσης υπάρχει κάποιο e-book η pdf αρχείο που να έχει μαζεμένη τη γραμματική ;;
Υπάρχουν βιβλία (όχι στα ελληνικά) στο libgen. Γιατί δε δοκιμάζεις να δώσεις κάποιο ευκολότερο C2;
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 16:13, 27-08-19:

Το libgen νομίζω έχει πέσει με βάση τη νέα Ελληνική νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Παράθεση

Asha

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Asha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H Asha έγραψε: στις 16:26, 27-08-19:

Μπορείς να το βρεις από proxy και mirror sites.
Επίσης δεν καταλαβαίνω το γιατί να προτείνεται ένα πιο εύκολο πτυχίο. Γιατί να έχουμε την λογική του να κάνουμε ότι είναι ευκολότερο. Η κοπέλα δεν είπε πως δυσκολεύεται με το μίσιγκαν.
1
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 16:43, 27-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Υπάρχουν βιβλία (όχι στα ελληνικά) στο libgen. Γιατί δε δοκιμάζεις να δώσεις κάποιο ευκολότερο C2;
Σε ευχαριστώ πολύ.
Με βολεύει πιο πολύ το σύστημα εξέτασης της ελληνοαμερικανικής Ένωσης

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Το libgen νομίζω έχει πέσει με βάση τη νέα Ελληνική νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Ναι μόλις το είδα και έχει πέσει. Έχεις δίκιο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια