Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,733 μηνύματα σε 79,144 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα ζούσατε χωρίς Μουσική;

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,539 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 17:33, 19-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Άσε που στο ράδιο βάζουν συνέχεια τα ίδια και τα ίδια
τις ίδιες και τις ίδιες μαλακίες
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε: στις 18:02, 19-01-16:

με τιποτα καθε μερα ακουω μουσικη και αποτελει αναποσπαστο κομματι της καθημερινοτητας μου
3
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 23:19, 28-08-17:

Θα ζούσα... Οι ναυαγοι ζούνε χωρίς μουσική...
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 00:56, 29-08-17:

Θα ζούσα, αλλά η ζωή μου θα ήταν σαφώς φτωχότερη.

Η Μουσική για μένα είναι πολυπρόσωπο καταφύγιο. Μπορείς να "κρυφτείς" μέσα της, να είναι αυτό το χέρι που θα κρατήσει το δικό σου στις πιο δύσκολες στιγμές σου. Θ' ανταποκριθεί στις ανάγκες σου χωρίς να σε κουράζει με ερωτήσεις. Θα σε κάνει να χαρείς ή να λυπηθείς, αλλά πάντοτε θα κρύβει μέσα της και θα σου προσφέρει γλύκα. Θα σε κάνει να ταξιδέψεις. Θα σε κάνει να ηρεμήσεις στις φουρτούνες σου ή να γκαζώσεις όταν το έχεις ανάγκη.

Χωρίς αυτήν η καθημερινότητά μας θα ήταν "just eh".
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια