Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,737 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,940 μηνύματα σε 76,554 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κέντρο Αθήνας

thomasKAJSA (Ναβουχωνοδοσορ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Ναβουχωνοδοσορ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O thomasKAJSA AFRICA UNITE !! έγραψε: στις 15:58, 12-09-10:

Εγω αυτο που θελω να ρωτισω ειναι η φοιτιτικη ζωη στην Αθηνα.Τα περισσοτερα παιδια που εχω ροτησει μου λενε την ιδια καραμελα ( εγκληματικοτητα,αποστασεις κτλ) δλδ μου λενε οτι ειναι αθλια,αλλα το περιεργο ειναι οτι τα παιδια αυτα δεν σπουδασαν στην αθηνα για να εχουν μια πληρη αποψη.Ειναι τα πραγματα τοσο τραγικα ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 18:10, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από thomasKAJSA
Εγω αυτο που θελω να ρωτισω ειναι η φοιτιτικη ζωη στην Αθηνα.Τα περισσοτερα παιδια που εχω ροτησει μου λενε την ιδια καραμελα ( εγκληματικοτητα,αποστασεις κτλ) δλδ μου λενε οτι ειναι αθλια,αλλα το περιεργο ειναι οτι τα παιδια αυτα δεν σπουδασαν στην αθηνα για να εχουν μια πληρη αποψη.Ειναι τα πραγματα τοσο τραγικα ?
τι να σας πω βρε παιδια...προφανως ζω σε αλλη πολη σιγουρα η αθηνα ειναι μεγαλη και χαωδης και σιγουρα η κατασταση δεν ειναι οπως σε ενα χωριο η κομωπολη. εχει τους κινδυνους που κρυβει καθε μεγαλη πολη. δεν ειμαι ειδικος για να σας πω για τα επιπεδα εγκληματικοτητας παντως σαν πολιτης προς το παρον δεν εχω εθει αντιμετωπη με καποιο δυσαρεστο περιστατικο. η αληθεια ειναι πως ολλες φορες φοβαμαι οταν ειμαι μονη μου κατι ομως που το παθαινω...παντου. οι αποστασεις φυσικο ειναι να ειναι μεγαλες...πολη ειναι! αν βεβαια υπηρχε καλυτερη συγκοινωνια τοτε δε θα υπηρχε προβλημα.
εμενα αυτη ειναι η αποψη μου και προφανως να σας φαινεται "επιεικης". παρ'όλα αυτα πιστευω πως καθε παιδι που μεγαλωνει σε μεγαλες πολεις συνηθιζει αυτη τη πολυκοσμια, το "χαος" και την ανωνυμια που σε αλλους που προερχονται απο μικροτερες κοινωνιες φαινεται βουνο, και ειναι φυσικο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold

Βρείτε παρόμοια