Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,225 εγγεγραμμένα μέλη και 2,423,345 μηνύματα σε 75,649 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 436 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Moodeet: Το ελληνικό facebook

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,489 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:10, 07-04-13:

To είδα πριν λίγο στο mega channel. Ξέρετε τπτ για αυτό; Aπό ότι κατάλαβα είναι μια εφαρμογη με emoticon που βάζεις emoticon Και το βαζει στο χαρτη και βλέπεις τα emoticon των αλλων χρηστών.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KATS

Μαθητής Α' λυκείου

Ο KATS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O KATS έγραψε: στις 22:01, 07-04-13:

http://www.moodeet.com μπράβο στα παιδιά πολύ καλή δουλειά!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 22:17, 07-04-13:

Ας εξηγήσει κάποιος και σε εμάς τους μώρους.
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 23:36, 07-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θεμιστοπόλος
Ας εξηγήσει κάποιος και σε εμάς τους μώρους.
Mood sharing.
Και καλά σκέψου πχ στο στάτους του φιμπί να γράφεις "Θα πέσω από το γκρεμό δεν πέρασα μίκρο" και δίπλα φατσούλα κατσούφικη.
Ε κάτι παρόμοιο μόνο που απλά βάζεις το emoticon με εικόνα.

Εμένα ψιλοκοτσάνα μου φαίνεται, λες και έχω εγώ τώρα έννοια όλη μέρα να βλέπω τι αισθάνεται ο άλλος. Εν πάσει περιπτώσει η χαρά του κυκλοθυμικού.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 23:38, 07-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Δαλιδά
Mood sharing.
Και καλά σκέψου πχ στο στάτους του φιμπί να γράφεις "Θα πέσω από το γκρεμό δεν πέρασα μίκρο" και δίπλα φατσούλα κατσούφικη.
Ε κάτι παρόμοιο μόνο που απλά βάζεις το emoticon με εικόνα.
Μάαϊστα. Και αυτό θα είναι ξεχωριστή εφαρμογή, αυτόνομη, άσχετη με το facebook (επομένως και ο τίτλος του thread είναι λογοπαίγνιο), ή θα είναι δυνατότητα χρήσης μέσα στο facebook;
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 23:39, 07-04-13:

Μάαϊστα. Και αυτό θα είναι ξεχωριστή εφαρμογή, αυτόνομη, άσχετη με το facebook (επομένως και ο τίτλος του thread είναι λογοπαίγνιο), ή θα είναι δυνατότητα χρήσης μέσα στο facebook;
Applicatio είναι. Το έχει στο app store και σύντομα θα το βγάλουνε και για android. Μα καλά απλά δες το video
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 23:42, 07-04-13:

Applicatio είναι. Το έχει στο app store και σύντομα θα το βγάλουνε και για android. Μα καλά απλά δες το video
Το είδα μόλις!

Υπέροχα, πάντως! Κάνουν ό,τι μπορούν για να σταματήσει να γράφει ο κόσμος. Nα σταματήσει να γράφει ακόμη και τα πιο απλά κι ανούσια. Έξοχα! Επίσης, έλεος που όλα κυκλοφορούν στο app store. Χέστε μας με την Apple, ΠΙΑ!
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Δαλιδά έγραψε: στις 00:03, 08-04-13:

Το είδα μόλις!

Υπέροχα, πάντως! Κάνουν ό,τι μπορούν για να σταματήσει να γράφει ο κόσμος. Nα σταματήσει να γράφει ακόμη και τα πιο απλά κι ανούσια. Έξοχα! Επίσης, έλεος που όλα κυκλοφορούν στο app store. Χέστε μας με την Apple, ΠΙΑ!
Είναι πιο εύκολο ρε να γίνεις apple developer, να φτιάξεις την εφαρμογή και να την ανεβάσεις στο app store Γι αυτόοο. Δεν είναι conspiracy για να πάρουν όλοι iphone
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 00:05, 08-04-13:

Δεν είναι conspiracy για να πάρουν όλοι iphone
Άαασε τώρα.
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 00:32, 08-04-13:

Επίσης, έλεος που όλα κυκλοφορούν στο app store. Χέστε μας με την Apple, ΠΙΑ!
Αμα είναι καλύτερο του Market, τι να κάνουν;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε: στις 00:36, 08-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Αμα είναι καλύτερο του Market, τι να κάνουν;
Okaaaay. Δεν είμαι προγραμματιστής, ούτε γνωρίζω εις βάθος τα χαρακτηριστικά των stores αυτών και τις λειτουργίες, οπότε αρκούμαι στη φθηνότερη λύση.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:16, 08-04-13:

"μόλις χτύπησα το μικρό μου δαχτυλάκι στη γωνία του κομοδίνου και ΠΟΝΑΕΙ ΣΑΝ ΔΙΑΟΛΟΣΣΣΣΣ"

Mood share.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 19:01, 08-04-13:

Άλλη δουλειά δεν είχα, θα κάθομαι να βλέπω τον καθένα να γράφει ότι του κατέβει.
Αίσχος.
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 19:19, 08-04-13:

Δε μου φαίνεται καλή ιδέα.
Καταργείται πλήρως ο λόγος και κυριαρχεί η εικόνα, γεγονός που δεν ξέρω, με θίγει κάπως!
Καλές οι γκριμάτσες, δε λέω, αλλά μέχρι εκεί.
Εκτός αυτού, αναφέρθηκε στο βίντεο ότι μπαίνουμε ας πούμε στην Αττική και μέσω των emoticon βλέπουμε τη γενικότερη κατάσταση. Ε, προφανώς ο καθένας βρίσκεται σε διαφορετικό mood και είναι κάτι πολύ σχετικό, μιας και θα έχουμε ένα πολύ μικρό δείγμα ανθρώπων! Παράλληλα, το βρίσκω κάπως αδιάφορο, να το πω έτσι. Κάπου πιο πάνω το διάβασα, η χαρά του κυκλοθυμικού.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελληνικό ροκ και έντεχνο - Από renia_1995
      Το θέμα έχει λάβει 144 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-18 στις 23:10.
    • Ελληνικό Ροκ - Από self-instructive depressing
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-10 στις 03:39.
    • Ελληνικό Λεξικό - Από vglakis16
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-08 στις 22:29.
    • Ελληνικό Δημόσιο - Από ALEX_
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-02-07 στις 17:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα