Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,620 μηνύματα σε 79,141 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 1008 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μύτη Google

Πληροφορικάριος

Φοιτητής

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 22:47, 01-04-13:

Αγγίζει τις αισθήσεις σας: ξεχάστε για λίγο τις λειτουργίες πληκτρολόγησης, συζήτησης και αφής και ζήστε ένα νέο σύστημα αισθήσεων.
Ο δικός σας σομελιέ στο διαδίκτυο: ειδικά οργανωμένα Πλαίσια γνώσεων που συνδυάζονται με εικόνες, περιγραφές και μυρωδιές.
Μυρίστε το: η Βάση αρωμάτων Google - πάνω από 15 εκατ. aromabyte.
Μην τα ρωτάτε, μην τα μυρίζετε: Σε περίπτωση που ανησυχείτε λίγο για τη μυρωδιά του όρου αναζήτησής σας - περιλαμβάνεται η λειτουργία Ασφαλούς Αναζήτησης.

Δοκιμάστε την μύτη Google εδώ:

http://www.google.gr/intl/el/landing/nose/
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 22:53, 01-04-13:

Nice one google. ομολογώ ότι προς στιγμήν το έχαψα
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,887 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 22:54, 01-04-13:

Πλάκα έχει, αν και σε μερικά δε μου έβρισκε επακριβώς τις μυρωδιές βέβαια είναι αρχή ακόμα υποθέτω εν καιρό θα προσθέσουν κι άλλα

edit: ρε ξενέρωτοι μη το μαρτυράτε κατευθείαν έμοιαζε πειστικό πάντως
1
Παράθεση

Giannoutas

Φοιτητής

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 22:56, 01-04-13:

Τι βλακεια αυτη η πρωταπριλια. Γενικως αυτος ο κοσμος δεν παει καλα, σε πολλα θεματα
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 22:58, 01-04-13:

Μαστερ οφ τρολ η google
1
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 23:08, 01-04-13:

Η μάνα μου έκανε 10 απόπειρες. Τελικά με πήρε στο σκάιπ να μου πει ότι όλα τα προιόντα της google είναι άχρηστα, δεν περίμενε να δουλέψει ούτως ή άλλως.

Τι να της πεις τώρα.
4
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:10, 01-04-13:

Εγω εχαψα το Gmail Blue Αυτο το Nose φαινοταν εξ αρχης τι θα ειναι
Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 23:10, 01-04-13:

Πάντως η μυρωδιά τριαντάφυλλο που έχουν βάλει είναι πολύ ωραία.
Παράθεση

never give up (Παναγιώτης)

Απόφοιτος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O never give up έγραψε: στις 23:24, 01-04-13:

Εγώ το έχαψα ο βλάκας και πλησίαζα τη μύτη μου όσο πιο κοντά γινόταν στην οθόνη, για να μυρίσω το «άρωμα» της υποτιθέμενης παραλίας . Όπως ήταν φυσικό, δε δούλεψε και πάτησα τη βοήθεια, στην οποία γράφει τα εξής:

Αν αντιμετωπίζετε προβλήματα με το Google NoseBETA, λάβετε υπόψη τα εξής:
  • Το σφάλμα "418: Σφάλμα πρωτοκόλλου μεταφοράς μυρωδιών" υποδεικνύει συμφόρηση του συστήματος. Δοκιμάστε ξανά αργότερα.
  • Λόγω τεχνολογικών περιορισμών, δεν είναι όλες οι μυρωδιές συμβατές με όλες τις συσκευές.
  • Μη γλείφετε και μη δαγκώνετε την οθόνη σας.
  • Αναβαθμίστε σε πιο σύγχρονο πρόγραμμα περιήγησης, όπως είναι το Google Chrome.
  • Σήμερα είναι Πρωταπριλιά.
Τότε μόνο το συνειδητοποίησα ότι πιάστηκα κορόιδο...

Καλό μήνα σε όλους!
1
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 23:27, 01-04-13:

Πολύ τρολλιάρης ο Γούγλης ε;
2
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 23:42, 01-04-13:

χαχα, ομολογώ πως προς στιγμή το έχαψα, όντας μισοκοιμισμένη απο μάθημα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια