Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,020 μηνύματα σε 78,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 219 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 436 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 20:02, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι.

Γκέιτ ξεκινάω 2η Ιουλίου και στη ίδια κατασταση με σεναα...
Περαστικά μας
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 20:26, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Περαστικά μας
Και πότε τελειώνεις αν ξεκινάς 2 Ιουλίου;
1
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 436 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 20:44, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Και πότε τελειώνεις αν ξεκινάς 2 Ιουλίου;
Δε τελείωνω δε κάνω διακοπές μένω στο ΠΑΔΑ μέσα χαχαχαχα
Όχι πέρα από τη πλάκα 12 Ιουλίου τελείωνω
2
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 23:23, 28-06-19:

Δε τελείωνω δε κάνω διακοπές μένω στο ΠΑΔΑ μέσα χαχαχαχα
Όχι πέρα από τη πλάκα 12 Ιουλίου τελείωνω
Μα καλά, κάθε μέρα γράφετε;
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,574 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 09:09, 29-06-19:

Περιττό να πω ότι σήμερα που ξύπνησα, ασυναίσθητα ετοιμάστηκα για να πάω αναγνωστήριο. 7 το πρωί. Τα after effects της εξεταστικής.

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι.

Εμένα θα πήγαινε μέχρι 4 Ιουλίου(αν θυμάμαι καλά) μια εξέταση εργαστηρίου. Ευτυχώς μας την έβαλαν νωρίτερα γιατί δεν αντέχεται με τέτοια ζέστη όλη η φάση..
Περαστικά μας
ΞΕΚΙΝΑΣ? Girl whaat
1
1
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 09:44, 29-06-19:

Στο τμήμα μου η εξεταστικη τελείωσε 21/6 Ίσως μερικά μαθήματα να έπεσαν πολύ κοντά το ένα στο άλλο αλλά ετσι και αλλιως εγώ δυο μαθήματα είχα να δώσω μόνο
1
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,509 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 13:47, 29-06-19:

Εμείς ξεκινήσαμε 12 Ιουνίου και τελειώσαμε την Τετάρτη. Μέχρι στιγμής ένα 9.5 λογισμό πολλών μεταβλητών, ένα 10ρακι προζεκτ και 7.5 εργαστήριο . Σε ένα άλλο έχω κοπεί και την Οργανική την παράτησα για Σεπτέμβρη
Καλό καλοκαίρι μάγκες
1
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 έγραψε: στις 14:16, 29-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Μα καλά, κάθε μέρα γράφετε;
5 μαθήματα δίνω
Μέρα παρά μερα
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,224 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:12, 29-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Εμένα θα πήγαινε μέχρι 4 Ιουλίου(αν θυμάμαι καλά) μια εξέταση εργαστηρίου. Ευτυχώς μας την έβαλαν νωρίτερα γιατί δεν αντέχεται με τέτοια ζέστη όλη η φάση..
Αυτό το μάθημα btw ήταν προγραμματισμένο να το δώσουμε 28/6 (χθες δηλαδή) και το άλλαξαν κάπου το Μάιο λόγο εκλογών το οποίο δεν κατάλαβα που κολλούσε καθώς δεν επηρέαζαν πουθενά. Ούτε καν οι προηγούμενες γιατί η παράδοση του μαθήματος είχε κιόλας τελειώσει.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,574 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 13:42, 10-07-19:

Μετά από ένα μήνα(!) επιτέλους βγήκε ένα μάθημα το οποίο κι πέρασα με 9. Αυτές οι απότομες εκπλήξεις σου φτιάχνουν ξεκάθαρα το κέφι!
4
Παράθεση

Φοιτητής

O Panagiotis849 έγραψε: στις 17:37, 10-07-19:

Μετά από ένα μήνα(!) επιτέλους βγήκε ένα μάθημα το οποίο κι πέρασα με 9. Αυτές οι απότομες εκπλήξεις σου φτιάχνουν ξεκάθαρα το κέφι!
Μπράβο!

Btw έμαθα από φίλο στο ΠΑΔΑ ότι τους ακύρωσαν την αυριανή (αν δε κάνω λάθος) εξέταση ενός μαθήματος γιατί υπάρχει πρόβλημα με τον κλιματισμό της σχολής και τους λένε να πάνε γύρω στις 20 Ιούλη να το δώσουν Νομίζω ο καθηγητής δε θα έχει και πολλά γραπτά να διορθώσει. Ποιος θα πάει να δώσει τότε, όλοι θα έχουν κανονίσει να πάνε διακοπές...
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,447 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 18:17, 10-07-19:

Έδωσα 3 μαθήματα πέρασα τα 2

Γενικά 26 περασμένα 10 ακόμη για πτυχίο.
Με το ν+2 λέω να τα καταφέρω να πάρω στο τέλος του 6ου χρόνου
Παράθεση

Φοιτητής

O Panagiotis849 έγραψε: στις 14:20, 24-07-19:

Έπεται άψογο καλοκαίρι, πέρασα ευτυχώς και τα 8 φέτος. Συνεχίζουμε 2ο έτος δυνατά
1
Παράθεση

the purge

Φοιτητής

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O the purge civil engineering 4 life έγραψε: στις 20:04, 24-07-19:

10/11, αντοχή->Σεπτέμβρη και έκοψα γεολογια...
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε: στις 13:16, 26-07-19:

Έχουν βγει 4 από τα 5 που έδωσα κι περιμένω το τελευταίο, όπου με λίγη τύχη θα περαστεί με ένα 5αρι. Εξαιρετικά χαρούμενος που κατάφερα να πάρω δύο 10άρια στο εξάμηνο αυτό^^
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 819 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 10:14, Χθες:

Πέρασα 3/4. Ένα το άφησα για Σεπτέμβρη.
Συνολικά, έχω 3 για Σεπτέμβρη, αλλά πρέπει να το πάρω απόφαση να ξεκινήσω!
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε: στις 14:31, Χθες:

Δεν έχω τίποτα για Σεπτέμβρη, that's a first!
Καλό κουράγιο σε όσους δίνουν!
1
Παράθεση

Orange_Crush

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Orange_Crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Orange_Crush έγραψε: στις 16:05, Χθες:

Μου έχει μείνει 1 για πτυχίο και έχω αγχωθεί τελείως γιατί είναι μάθημα που έχω δώσει αρκετές φορές .Θέλω απλά να φύγει
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 819 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 18:49, Χθες:

Συγχαρητήρια!!! Θέλω κι εγώ.

Αρχική Δημοσίευση από Orange_Crush
Μου έχει μείνει 1 για πτυχίο και έχω αγχωθεί τελείως γιατί είναι μάθημα που έχω δώσει αρκετές φορές .Θέλω απλά να φύγει
Καλή τύχη!
Παράθεση

Φοιτητής

O Panagiotis849 έγραψε: στις 18:54, Χθες:

Παρομοίως
Αντε ξεκινήστε το διάβασμα, μια απόφαση ειναι (not)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα