Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,018 μηνύματα σε 78,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 146 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 22:12, 02-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Vold
Τότε είσαι καλυμμένη πιστεύω. Εμένα ήταν λίγο περίεργη η κατάσταση αλλά έχουμε καλή γραμματεία ε και για ένα μαθηματάκι δε πιστεύω να έχω κανένα πρόβλημα.

Όχι ακριβώς...
Έχω ακόμη την διπλωματική μου που δεν την έχω ξεκινήσει καν ακόμη(βσκ άλλαξα καθηγητή)...
Δυστυχώς υπήρξαν κάποιες λάθος επιλογές και απώλειες
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 22:14, 02-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο
Μην κλαις γλυκούλι !
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 10:57, 03-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από methexys

Σ' ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα

Το μόνο που θέλω πλέον είναι να κλείσει αυτός ο κύκλος, να μην έχω εκκρεμότητες να με απασχολούν ώστε να οργανώσω όπως πρέπει τα επόμενα, ευελπιστώντας ότι δεν θα επαναλάβω λάθη.
Παράθεση

Guest 233831

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 233831 έγραψε: στις 19:00, 25-04-19:

Εάν κάποιος θέλει να γράψει κάποιο μάθημα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου, για την οποία π.χ το 80%του βαθμού είναι από την τελική εξέταση και 20% από εργασία, θα γράψει μόνο για το 80%? Να πάρει 100% δηλαδή πρέπει να γράψει το συγκεκριμένο εξάμηνο μαζί με την εργασία;
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,257 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 19:09, 25-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από mir
Εάν κάποιος θέλει να γράψει κάποιο μάθημα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου, για την οποία π.χ το 80%του βαθμού είναι από την τελική εξέταση και 20% από εργασία, θα γράψει μόνο για το 80%? Να πάρει 100% δηλαδή πρέπει να γράψει το συγκεκριμένο εξάμηνο μαζί με την εργασία;
Εξαρταται εαν ειναι υποχρεωτικη η εργασια η οχι .
Εαν ηταν και δεν την πηγες καν τοτε παιρνεις το 0.8 * οσο εγραψες ως τελικο βαθμο.
1
Παράθεση

Guest 233831

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 233831 έγραψε: στις 19:13, 25-04-19:

Κατάλαβα, ευχαριστώ
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,230 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 16:36, 30-05-19:

γιατι εχει πεσει τοσο το φορουμακι??
ποιοι ξεκινανε εξεταστικη ??
εγω στις 6!
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 16:40, 30-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
γιατι εχει πεσει τοσο το φορουμακι??
ποιοι ξεκινανε εξεταστικη ??
εγω στις 6!

εγώ έχω ήδη ξεκινήσει γράψαμε χτες 1ο μάθημα.
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,230 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 16:46, 30-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
εγώ έχω ήδη ξεκινήσει γράψαμε χτες 1ο μάθημα.

καλη αρχη!! ποσα δινεις?
Να γραφετε παιδια μηπως και την παλεψουμε
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 18:28, 30-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
καλη αρχη!! ποσα δινεις?
Να γραφετε παιδια μηπως και την παλεψουμε

Σε ευχαριστώ πολύ! έχω άλλα 4 τώρα .
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 436 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 18:48, 30-05-19:

Εγώ ξεκινάω εξέταστικη 1η Ιουλίου ...
5
1
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,000 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 20:10, 30-05-19:

Eγώ έχω το εξής θέμα: δίνω κάποια μαθήματα που έδωσα τον Ιανουάριο "ΙΙ" αλλά έχω ξεχάσει τα "Ι".
Παράθεση

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 509 μηνύματα.

O Nihilist έγραψε: στις 20:42, 30-05-19:

Εγώ πήρα έξι μαθήματα, παρακολουθούσα πού και πού το ένα και θα δώσω τρία.
Οι προσδοκίες όχι ιδιαίτερα ψηλές, λόγω κακών παρέων και έλλειψης ερκοντίσιον στο σπίτι.
1
1
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 819 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 21:23, 30-05-19:

Σήμερα έδωσα 1, δίνω άλλα 4.
Παράθεση

Effie_Petr

Φοιτητής

H Effie_Petr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Effie_Petr έγραψε: στις 21:37, 30-05-19:

Εγώ από τα 5 μαθήματα,δίνω 4 και ξεκινάω στις 10 Ιουνίου.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,574 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 21:37, 30-05-19:

Ξεκινάω 5 Ιουνίου, δίνω 5 μαθήματα (από τα 5) και θα φάω 5 φρίκες μέχρι να τελειώσει η εξεταστική. Αυτά.
3
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 10:52, 31-05-19:

Καταδέχεστε απελπισμένους μεταπτυχιακούς στο θέμα;
Δίνω 18 Ιουνίου!
1
1
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 10:54, 31-05-19:

3/7 θα δώσω αφου 21/6 πιάνω δουλειά, οπότε άλλος ενας βαρύς Σεπτέμβρης
1
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 15:31, 31-05-19:

2/3 θα τα δώσω τώρα, ένα τον Σεπτέμβρη και τέλος με τα μαθήματα :’)
4
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 15:38, 31-05-19:

7 μαθήματα, αρχής γενομένης από Τρίτη και πρέπει να παραδώσω και κάτι εργασίες μέσα στην εξεταστική. Όλα καλά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα