Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,965 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,100 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 557 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

NatashaLP (Αναστασία)

Φοιτητής

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 21:42, 20-12-13:

τμημα Νοσηλευτικης ΕΚΠΑ (Αθηνα)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

penelope585

Νεοφερμένος

H penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H penelope585 έγραψε: στις 13:38, 17-01-14:

Τ.Ε.Π.Α.Ε.Σ ροδου
Παράθεση

panelladikes015

Νεοφερμένος

Ο panelladikes015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O panelladikes015 έγραψε: στις 15:38, 12-06-15:

σε λιγους μηνες (3) ασπαιτε!
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 15:58, 12-06-15:

Τελευταίο εξάμηνο στο τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 20:12, 02-12-15:

Κάνω μεταπτυχιακό στο ΕΑΠ "Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων".
1
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε: στις 00:20, 03-12-15:

7o εξαμηνο ,χημικο ΕΚΠΑ
3
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,061 μηνύματα.

H sophie_96 Και τα αδύνατα μπορούν να γίνουν δυνατά έγραψε: στις 13:39, 07-07-18:

Γεια σας παιδιά!

Εδώ θα λέει ο καθένας μας τι έχει σπουδάσει, τι σπουδάζει ή και τι θέλει να σπουδάσει και κατά πόσο του άρεσε ή τι του αρέσει και γιατί;

Κάντε την αρχή

Υγ: Δεν βρήκα πιο σχετική κατηγορία
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,184 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:56, 07-07-18:

έχω σπουδάσει ημμυ
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:41, 07-07-18:

Έχω σπουδάσει νοσηλευτική
1
Παράθεση

odytheology (Menandros)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Menandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O odytheology έγραψε: στις 16:12, 07-07-18:

σπουδαζω θεολογια
1
Παράθεση

grtt

Δραστήριο Μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O grtt έγραψε: στις 16:51, 07-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
έχω σπουδάσει ημμυ
Μπράβο σου. Τι είναι αυτο;;

Εγώ πάλι είμαι οικονομολόγος περιφερειολόγος, δηλ. οικονομολόγος με ειδίκευση στην περιφερειακή ανάπτυξη.

Τώρα αν έχω εξασκήσει στην πράξη την ειδίκευση μου ή αν ήταν αυτό που ήθελα να σπουδάσω, αυτό είναι άλλη ιστορία
1
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Φοιτητής

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 356 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 12:47, 08-07-18:

Εγώ έχω προσανατολιστεί στο 1ο πεδίο και πιστεύω πιο πολύ μου ταιριάζει το τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας! Το 2019 δίνω πανελλήνιες. Έχω χρόνο ακόμα να αποφασίσω.
2
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,061 μηνύματα.

H sophie_96 Και τα αδύνατα μπορούν να γίνουν δυνατά έγραψε: στις 12:51, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Indiana Jones
Εγώ έχω προσανατολιστεί στο 1ο πεδίο και πιστεύω πιο πολύ μου ταιριάζει το τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας! Το 2019 δίνω πανελλήνιες. Έχω χρόνο ακόμα να αποφασίσω.
Καλή επιτυχία και επίσημα Ιάκωβε, ξέρω πόσο αγαπάς το αντικείμενο, εύχομαι να τα καταφέρεις, εάν και είμαι σίγουρη για εσένα
2
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 4 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε: στις 16:46, 08-07-18:

φυσικοθεραπεια πατρας -αιγιου , η σχολη γαμαει ,το αιγιο καθολου , αλλα νταξ οσοι μενουμε πατρα περναμε κομπλε απλα αυτη η ταλαιπωρια με τα λεωφορεια [θεμα συνηθειας κα αυτο βεβαια ]
2
Παράθεση

S4vv4s

Νεοφερμένος

Ο S4vv4s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O S4vv4s έγραψε: στις 15:59, 03-08-18:

Εγώ Βιολογία Α.Π.Θ.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:01, 03-08-18:

Γερμανική Φιλολογία στο ΕΚΠΑ.

Σοφία, βλέπω είσαι Αθήνα, τι σπουδάζεις;;

Μέχρι τώρα παράπονο δεν έχω από το τμήμα πάντως ( ίσως το μεγαλύτερό μου θέμα να είναι η ανοργάνωτη γραμματεία βέβαια ) . Ήταν όνειρο χρόνων και ο μοναδικός στόχος μου και τα τρία χρόνια του λυκείου και δη από τη στιγμή που άρχισα θερινή προετοιμασία για τις πανελλαδικές ! Ίσως περίμενα λίγο πιο ''ουάου'' τον τομέα της γλωσσολογίας να πω την αλήθεια. Βασικά, περίμενα να μου αρέσει πάρα πολύ και ξενέρωσα από τον πρώτο μήνα του πρώτου εξαμήνου... Δεν με πειράζει πλέον καθόλου βέβαια γιατί βρήκα αλλού ενδιαφέρον
2
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 18:53, 03-08-18:

Και εγώ επιθυμώ Ιστορικό Αρχαιολογικό!!!! Τίποτα άλλο δε με ενθουσιάζει περισσότερο!!!!! Με το καλό συμφοιτητούδια Ιάκωβε!!!
2
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 18:54, 03-08-18:

Ανυπομονώ να απαντησω στο τοπικ !!! Σε λιγες μέρες θα ξέρουμε!!!
Βασικά πέρσι γράφτηκα στο τεχνών ήχου και εικόνας στο νησί μου!!!
1
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 19:00, 03-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Ανυπομονώ να απαντησω στο τοπικ !!! Σε λιγες μέρες θα ξέρουμε!!!
Βασικά πέρσι γράφτηκα στο τεχνών ήχου και εικόνας στο νησί μου!!!

Αρίστη Επιτυχία!!!!!
Παράθεση

Aliki_

Νεοφερμένος

H Aliki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Aliki_ έγραψε: στις 19:29, 03-08-18:

Περσυ περασα μηχανικων περιβαλλοντος κρητη.
Φετος ελπιζω οτι θα περασω βιολογικο στην κρητη, αμα πεσουν οι βασεις οσο χρειαζομαι. Ετσι ειναι αμα προσπερνας τη λεξη υδροστατικη και χανεις ενα πολλαπλης..δηλαδη F#CK. Ακομα δεν μπορω να το χωνεψω οτι εκανα τετοια μ@λακια και δεν μου το συγχωρω με τιποτα, ειδικα αν μου στοιχησει τη σχολη μου.
Αλλιως λογικα βιολογικων εφαρμογων που ουσιαστικα η ιδια σχολη ειναι απλα ειναι 5 χρονια και ειναι στα ιωαννινα που νομιζω οτι προτιμω να ειμαι κρητη. Λογω και τοποθεσιας (και κατεπεκταση καιρου) και λογω της αναγνωρισης, διεθνους κιολας, που εχει το πανεπιστημιο της κρητης και θεωρω οτι ειναι το καλυτερο στην Ελλαδα για θετικες σπουδες. Απο αποψη καθηγητων μεχρι και των εγκαταστασεων.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια