Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,659 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,716 μηνύματα σε 78,317 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίνετε πανελλαδικές ή έχετε άποψη για τα θέματα και τη συζήτηση; Εγγραφείτε για να σχολιάσετε!

Όνομα χρήστη:
Email: Συμφωνώ με τους Όρους Χρήσης.
Human Verification

Τυχαία ερώτηση

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2018

γόρδιονΣουτιέν

Φοιτητής

H γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H γόρδιονΣουτιέν ΠΑΠΙΤΣΟΥΛΟ έγραψε: στις 13:22, 24-05-18:

Παιδιά για έκθεση τι ακούγεται;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:55, 24-05-18:

εγω διαβαζα οτι ειναι:πολεμος και ειρηνη,ευρωπαικη ενωση και τουρισμος.βεβαια αυτα ειναι φημες.

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 749 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 14:16, 24-05-18:

Εγώ πάλι απ'όσο έχω ακούσει τα θέματα τύπου πόλεμος και Ειρήνη, Ε.Ε. και Γενικά οτιδήποτε σε σχέση με πολιτική δεν είναι και πολύ πιθανό να μπει. Εγώ περισσότερο πιστεύω κάτι σε σχέση με αθλητισμό, μ.μ.ε., περιβάλλον πιστεύω θα μπει.

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 15:06, 24-05-18:

Παιδιά χωρίς να θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου, θεωρώ ότι θα πέσει ή κάτι σχετικά με :

Α. Πόλεμος- Ειρήνη που συνδέεται και με τα ανθρώπινα δικαιώματα ή
Β. Αθλητισμός που πιάνει και λίγο θέματα βίας και φανατισμού.

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,787 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 20:16, 24-05-18:

Μηχανογραφικό δελτίο για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2018.
http://www.minedu.gov.gr/news/34706-...ksetaseis-2018
1

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:04, 25-05-18:

παιδια δυο εβδομαδες!ειμαι πολυ χαρουμενος οτι και να γινει εγω θα το διασκεδασω.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,573 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 13:31, 25-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από γόρδιονΣουτιέν
Παιδιά για έκθεση τι ακούγεται;
Να μην δίνετε βάση σε αυτά που ακούγονται, αυτοί που έσωσαν το 2016 ξέρουν.

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
παιδια δυο εβδομαδες!ειμαι πολυ χαρουμενος οτι και να γινει εγω θα το διασκεδασω.
Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Samael : 28-05-18 στις 17:20.
13

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:45, 28-05-18:

Δυο εβδομάδες!
Σήμερα διάβασα 1.5 ώρα έκθεση θεωρεία
2 ώρες μαθηματικά όλες τις αποδείξεις και εκανα 9 ασκήσεις με ασύμπτωτες.

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:05, 28-05-18:

Τελευταίες μέρες πριν τις πανελλήνιες... Πωπω! Πάει σχεδόν χρόνος
Μικρό Tipp:
Περπατούσα 2-2.5 ώρες τη μέρα, ακόμα και αν έδινα ενδοσχολικές. Φορούσα ακουστικά ή έπαιρνα μαζί μου τη μαμά μου ή μια καλή φίλη και περπατούσαμε. Αυτές τις 2.5 ώρες, δεν έβγαζα από το στόμα μου τη λέξη ''πανελλήνιες''.
Τώρα ο αγώνας έχει σχεδόν ολοκληρωθεί, έχετε διαβάσει και έχετε μάθει!
4

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 17:20, 28-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Να μην δίνετε βάση σε αυτά που ακούγονται, αυτοί που έσωσαν το 2016 ξέρουν.

Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής.
Εχει να πεσει φαπιδι...
1

Ίντα

Δραστήριο Μέλος

H Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Ίντα έγραψε: στις 18:00, 28-05-18:

Τώρα θυμήθηκα και εγώ την εποχή που έδινα πανελλήνιες και αισθάνθηκα 80 χρονών
1

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 360 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 21:13, 28-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής
Αρχική Δημοσίευση από Samael
Εχει να πεσει φαπιδι...
Είστε θεούληδες και οι δύο, να το ξέρετε
3

Νίκος22

Φοιτητής

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

O Νίκος22 έγραψε: στις 16:46, 29-05-18:

Ποιο να σχολιάσω απο τα δυο? Το οτι εχουμε διαβασει ή το οτι εχουμε μαθε
Γερμανική φιλολογία δαγκωτο btw

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι λετε να πεσει αρχαια φετος ?Εγω αποκλειω Πρωταγόρα.Θεωρω ειτε πολιτεια ειτε 20 ενοτητα Πολιτικά

Για πειτε και σεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 31-05-18 στις 17:49. Αιτία: Συγχώνευση πολλαπλών μηνυμάτων.

Dimitriakas

Νεοφερμένος

Ο Dimitriakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Dimitriakas έγραψε: στις 16:57, 29-05-18:

Σχεδόν μια βδομάδα για να δώσουμε το πρώτο μάθημα , και δεν νιώθω καθόλου έτοιμος .
Γαλλική Φιλολογία ΑΠΘ θέλω εγώ , χαμηλή βάση τα τελευταία χρόνια .
Καλη επιτυχία σε όλους που δίνουν !!!!
4

...Αλεξάνδρα...

Φοιτητής

H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε: στις 17:12, 29-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος22
Τι λετε να πεσει αρχαια φετος ?Εγω αποκλειω Πρωταγόρα.Θεωρω ειτε πολιτεια ειτε 20 ενοτητα Πολιτικά

Για πειτε και σεις
Και εγώ αυτά είχα στο νου μου. Θα είναι έξυπνο αν συνδυάσουν την 20η με την 7η του Πρωταγόρα. Όπως και να 'χει επειδή αυτά τα θέματα έχουν ακουστεί πολύ για φέτος ίσως τελικά μας εκπλήξουν
Ελπίζω μόνο να βάλουν Σ-Λ εισαγωγή όπως κάνουν τα τελευταία χρόνια γιατί η αλήθεια είναι πως το τρίωρο είναι οριακό για γνωστό και άγνωστο σε επίπεδο πανελληνίων
1

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 18:58, 29-05-18:

Στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, μην το λες

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:14, 29-05-18:

Σήμερα πήρα το πασο.

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 23:49, 29-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitriakas
Σχεδόν μια βδομάδα για να δώσουμε το πρώτο μάθημα , και δεν νιώθω καθόλου έτοιμος .
Του χρόνου θα είμαστε συμφοιτητές λοιπόν!

Ούτε εγώ νιώθω έτοιμος, αλλά την εβδομάδα που μεσολαβεί ανάμεσα στις ενδοσχολικές και τις πανελλήνιες θα φροντίσω να επαναφέρω τα πάντα στη μνήμη μου, ό,τι έμαθα αυτή τη χρονιά. Λογικά θα προλάβω.

Νίκος22

Φοιτητής

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

O Νίκος22 έγραψε: στις 00:15, 30-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Του χρόνου θα είμαστε συμφοιτητές λοιπόν!

Ούτε εγώ νιώθω έτοιμος, αλλά την εβδομάδα που μεσολαβεί ανάμεσα στις ενδοσχολικές και τις πανελλήνιες θα φροντίσω να επαναφέρω τα πάντα στη μνήμη μου, ό,τι έμαθα αυτή τη χρονιά. Λογικά θα προλάβω.
Δυσκολο αλλα οχι τραβηγμενο .Οσον αφορα την εισαγωγή παιδια συμφωνω στο να Σ Λ οχι μονο γιατι βοηθαει αλλα και γιατί ξεμπερδευεις σε 2 λεπτα.Και ο χρονος στα αρχαια ειναι πολυτιμος

Αρχική Δημοσίευση από Mhtrogoal
Στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, μην το λες
Τι φάση ?Με τίποτα δεν βγαινει σε 2 ωρες.Πως το κανες ρε θηριο ?

Αρχική Δημοσίευση από Dimitriakas
Εγω γερμανική φιλολογία εκπα αλλα με τις βασεις σε τετοιου ειδους σχολες δεν μπορείς εύκολα να υπολογισεις .Εχουν πολλα σκαμπανεβασματα .Πριν 2 χρονια η γερμανική φιλολογία ανεβηκε 6000 μορια !

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 00:20, 30-05-18:

ξεκινησα να γραφω κανονικα, στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, στις 2 ωρες και ενα τεταρτο ημουν εξω χαλαρος και λαιτ

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, archaios19, Stellaa