Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,659 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,714 μηνύματα σε 78,317 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 412 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίνετε πανελλαδικές ή έχετε άποψη για τα θέματα και τη συζήτηση; Εγγραφείτε για να σχολιάσετε!

Όνομα χρήστη:
Email: Συμφωνώ με τους Όρους Χρήσης.
Human Verification

Τυχαία ερώτηση

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2018

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:05, 06-10-17:

Οπα θέλω λογιστικής και χρηματοοικονομικής.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

arrow25

Νεοφερμένος

Ο arrow25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O arrow25 έγραψε: στις 23:11, 06-10-17:

Mαθηματικά Προσανατολισμού και ΑΟΘ που βρίσκεστε στην ύλη στο φροντιστήριο?

osfp123123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο osfp123123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O osfp123123 έγραψε: στις 22:41, 07-10-17:

Εγώ είμαι θετική και ειμαι στο θμτ,συνολο τιμών κλπ
1

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H aristea_2000 έγραψε: στις 19:31, 08-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από arrow25
Mαθηματικά Προσανατολισμού και ΑΟΘ που βρίσκεστε στην ύλη στο φροντιστήριο?
Εμείς είμαστε συνέχεια συνάρτησης..υπάρχουν άλλοι που έχουν τελειώσει και bolzano και άλλοι που είναι στο όριο στο Χο..απλά κάποιοι ξεκίνησαν την ύλη της Γ' από φεβρουάριο της Β' λυκείου και λογικό είναι να είναι μπροστά..
ΑΟΘ τελειώσαμε το 2ο κεφάλαιο (ζήτηση)..
1

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 14:38, 09-10-17:

Εγώ την ύλη της Γ' την ξεκίνησα Καλοκαίρι (με το φροντ). Τελειώνουμε το 1ο κεφ(μονοτονίες ,όρια , συνεχείς συναρτήσεις , bolzano κλπ) και μπαίνουμε στο επόμενο. Είπε ο καθηγητής ότι τον Ιανουάριο θα έχουμε βγάλει την ύλη κι ότι θα προλάβουμε να κάνουμε 2 φορές επανάληψη όλη την ύλη. Να σημειωθεί πως είμαι μόνος μου(ιδιαίτερο).

ΑΟΘ τελειώνουμε το 2ο κεφάλαιο (πανεύκολα btw)

AEΠΠ πολύ ωραίο μάθημα . Έχει κάποιες δυσκολίες αλλά τουλάχιστον δε σε φέρνουν στα άκρα σαν τα μαθηματικά (που σου'ρχετε να τα σπάσεις όλα αν κολλήσεις).Σκέφτεσαι και λύνεις. Τελειώνουμε δομή επιλογής μπαίνουμε δομή επανάληψης.
1

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H aristea_2000 έγραψε: στις 14:53, 09-10-17:

Εγώ αεππ δυσκολεύομαι κπ φορές..γενικά με την πληροφορική είχα θέμα πάντα αλλά εντάξει όχι σαν τα μαθηματικά..
1

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,730 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:54, 09-10-17:

Εγραψα εκθεση σημερα στον ενδοσχολικο εκφοβισμο.Πολυ καλα πηγα.
1

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 έγραψε: στις 15:18, 09-10-17:

Μπράβο εμείς γράψαμε παιδεία..νορμάλ για πρώτο διαγώνισμα (σχολείου)
1

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:41, 09-10-17:

Καλη επιτυχια.
1

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 16:52, 09-10-17:

Καλη επιτυχία...

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 έγραψε: στις 19:10, 09-10-17:

Ευχαριστώ!!
Καλή επιτυχία σε όλους!!
1

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 21:32, 09-10-17:

Το σημαντικό είναι να περιορίσουμε το άγχος μας όσο μπορούμε, ειδικά τώρα που είναι νωρίς.
Αυτό γίνεται μόνο με την αφομοίωση σιγά-σιγά τμημάτων της ύλης.
Όσο πιο καλά τα γνωρίζουμε, τόσο πιο όμορφα και πιο ωραία για εμάς.

Σας παρακαλώ μην κάνετε κακό στον εαυτό σας.
Μόνο αυτό.
Πείτε στον εαυτό σας ό,τι μπορείτε να τα καταφέρετε.
Ονειρευτείτε το, μην το κάνετε επειδή θα σας πει το περιβάλλον μπράβο που σπουδάζετε στην "τάδε σχολή".
4

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:23, 10-10-17:

Μπράβο παιδιά!
Συνεχίστε έτσι!
2

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 10:57, 10-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από aristea_2000
Ευχαριστώ!!
Καλή επιτυχία σε όλους!!
Aριστεα ειναι το όνομα σου ή στόχος σου είναι να αριστευεις γενικότερα;
2

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:48, 10-10-17:

Παμε δυνατα.

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 έγραψε: στις 15:35, 10-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Aριστεα ειναι το όνομα σου ή στόχος σου είναι να αριστευεις γενικότερα;
Χαχαχ το όνομά μου!!
Να αριστεύω δν το βλέπω αυτόν τον καιρό είμαι λίγο απαισιόδοξη ειδικά με τα μαθηματικά..αλλά ας μη σκέφτομαι έτσι τουλάχιστον από τώρα..
2

osfp123123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο osfp123123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O osfp123123 έγραψε: στις 17:55, 10-10-17:

Με τα μαθηματικά οι περισσότεροι είμαστε απιασιοδοξοι..οποτε δώσε τον καλυτερο σου εαυτό και μη το σκέφτεσαι...

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:28, 10-10-17:

Συμφωνώ τα μαθηματικά δεν μπορείς να τα προβλέψεις.

Που ειστε στην βιολογια γενικης?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη #LoveMaths : 10-10-17 στις 22:04.
2

Αναζητητής

Νεοφερμένος

Ο Αναζητητής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Αναζητητής έγραψε: στις 11:09, 11-10-17:

Εμείς δεν έχουμε καν βιολόγο ακόμη...
2

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:57, 11-10-17:

Μια χαρα.Ελληνικο συστημα 2017!
Εγω εχω βγαλει μεχρι το 1.5.Βεβαια και 15 να γραψω δεν μετραει αρα χαλαρα.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, archaios19, Stellaa