Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,963 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,080 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εγγραφές πρωτοετών

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:51, 22-09-17:

Παιδιά καλημέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Στην ιστοσελίδα του τμήματος βγήκε η ανακοίνωση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την ολοκλήρωση της εγγραφής. Ένα από αυτά είναι:Ε) Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/1986 ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή του Εσωτερικού.
Τη βρήκα στο internet ασυμπλήρωτη. Την εκτυπώνω και τη συμπληρώνω; Ή θα μου δώσουν εκεί;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Elliot 01

Φοιτητής

Ο Elliot 01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Elliot 01 έγραψε: στις 11:21, 22-09-17:

Πανεπιστήμιο Πατρών: https://www.upatras.gr/el/node/4712
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,052 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:44, 22-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Παιδιά καλημέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Στην ιστοσελίδα του τμήματος βγήκε η ανακοίνωση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την ολοκλήρωση της εγγραφής. Ένα από αυτά είναι:Ε) Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/1986 ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή του Εσωτερικού.
Τη βρήκα στο internet ασυμπλήρωτη. Την εκτυπώνω και τη συμπληρώνω; Ή θα μου δώσουν εκεί;
Την εκτυπώνεις, τη συμπληρώνεις και την πας έτοιμη, αγαπητή μου!
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 868 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 14:26, 22-09-17:

Δεν κανονίζουμε κανά μίτινγκ όλοι οι πρωτοετείς που σπουδάζουμε στην Αθήνα; (καλοδεχούμενοι και οι γηραιότεροι)
3
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:32, 22-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Την εκτυπώνεις, τη συμπληρώνεις και την πας έτοιμη, αγαπητή μου!
Ευχαριστώωωω
Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Δεν κανονίζουμε κανά μίτινγκ όλοι οι πρωτοετείς που σπουδάζουμε στην Αθήνα; (καλοδεχούμενοι και οι γηραιότεροι)
Σε ποιο μέρος;
Γιατί είμαστε και εμείς που μένουμε στου διαόλου τη μάνα και χρειαζόμαστε ψυχολογική προετοιμασία
2
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 868 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 14:33, 22-09-17:

Ευχαριστώωωω

Σε ποιο μέρος;
Γιατί είμαστε και εμείς που μένουμε στου διαόλου τη μάνα και χρειαζόμαστε ψυχολογική προετοιμασία
Υποθέτω πως το κέντρο βολεύει τους περισσότερους. Όχι;
Παράθεση

happysoul

Φοιτητής

H happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H happysoul έγραψε: στις 20:01, 22-09-17:

Μέσα,συμφωνώ για το κέντρο!
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 16:00, 23-09-17:

γιατι οχι, μεσα :p
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 03:48, 24-09-17:

Άντε να γνωριζόμαστε. Πού και πότε να μου πείτε μόνο, τίποτε άλλο :-P
Παράθεση

Γιώτα Νο.

Νεοφερμένος

H Γιώτα Νο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Γιώτα Νο. έγραψε: στις 14:59, 24-09-17:

να μαζευτούμε εμείς από την Φιλολογία ΑΠΘ να φτιάξουμε την δική μας ομάδα εδώ))
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:09, 24-09-17:

Τους της Αθήνας σας προσκαλώ στο Oktoberfest στη ΓΣΑ στο Μαρούσι το Σάββατο 07/10
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 08:39, 25-09-17:

Τους της Αθήνας σας προσκαλώ στο Oktoberfest στη ΓΣΑ στο Μαρούσι το Σάββατο 07/10
Oktoberfest στην Αθήνα; Κατάλοιπο της Βαυαροκρατίας;
2
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 09:06, 25-09-17:

δεκαετίες τώρα τι εκπλήσεσαι;
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:14, 25-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimiou13
Oktoberfest στην Αθήνα; Κατάλοιπο της Βαυαροκρατίας;
Να μη νιώσουμε λίγο αέρα μαμάς-Βαυαρίας;; και στη Θεσσαλονίκη γίνεται αντίστοιχο στη γερμανική σχολή...
2
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 11:16, 25-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
δεκαετίες τώρα τι εκπλήσεσαι;
Ειλικρινά δεν το γνώριζα

Να μη νιώσουμε λίγο αέρα μαμάς-Βαυαρίας;; και στη Θεσσαλονίκη γίνεται αντίστοιχο στη γερμανική σχολή...
Αλλοίμονο, τι να λέμε τώρα. Χρειαζόμαστε ένα Oktoberfest να στανιάρουμε, πριν αρχίσει η βάσανος του πανεπιστημίου, ετσί δεν είναι;
Prost!
3
Παράθεση

shadow

Φοιτητής

H shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστημών Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

H shadow έγραψε: στις 13:09, 25-09-17:

οσοι ειστε στο πανεπιστημιο της πατρας κανατε την ηλεκτρονικη αιτηση εγγραφης?
εκει που λεει επισυναπτομενα εγω δεν εβαλα τιποτα πειραζει?
και μετα πατησα αποθηκευση κα μου εβγαλε τον αριθμο αιτησης εγγραφης μου , αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι οκ τωρα.Ας πει και καποιος αλλος που την εκανε!
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 14:54, 25-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimiou13
Ειλικρινά δεν το γνώριζα

Αλλοίμονο, τι να λέμε τώρα. Χρειαζόμαστε ένα Oktoberfest να στανιάρουμε, πριν αρχίσει η βάσανος του πανεπιστημίου, ετσί δεν είναι;
Prost!
βασικά για το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου πήγαινε η απάντησή μου
Παράθεση

KayEs

Νεοφερμένος

H KayEs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H KayEs έγραψε: στις 15:56, 25-09-17:

Παιδια μια ερωτηση για την ολοκληρωση της εγγραφης στο Τει κρητης δεν αναφερει για αποστολη των χαρτιων με κουριερ ενω οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν με κουριερ ,τι κανω τωρα???
1
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 16:10, 25-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από KayEs
Παιδια μια ερωτηση για την ολοκληρωση της εγγραφης στο Τει κρητης δεν αναφερει για αποστολη των χαρτιων με κουριερ ενω οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν με κουριερ ,τι κανω τωρα???
Δες την τελευταία παράγραφο.
https://www.teicrete.gr/el/news/15064

Λογικά θες να ξαναδώσεις;
Παράθεση

shadow

Φοιτητής

H shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστημών Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

H shadow έγραψε: στις 17:43, 25-09-17:

παιδια το πιστοποιητικο γεννησης εσεις απο που το πηρατε? δημο η κεπ?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα