Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,967 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,285 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 168 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσα χρόνια θα δίνατε πανελλαδικές για να μπείτε στην σχολή σας;

toro el rabiar

Φοιτητής

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O toro el rabiar έγραψε: στις 18:30, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Raiseonce
Με αυτο που εδωσες το 12.
Δεν πρόλαβα να το σβήσω από εδώ και απάντησες κιολας 2η φορά.
Σε ευχαριστώ .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 18:37, 13-09-13:

1 χρόνος και πολύς τους πέφτει!
2
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 18:49, 13-09-13:

Μία για σχολές χωρίς σίγουρη αποκατάσταση, και εώς τρία για σχολές με αποκατάσταση (ιατρική, νοσηλευτική, στρατό-αστυνομία).
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 18:57, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Έως 3. Θα έπρεπε να αρχίσω και τη ζωή μου κάποια στιγμή.
Aυτο.
Παράθεση

Ασυμβιβαστος119

Φοιτητής

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Ασυμβιβαστος119 έγραψε: στις 19:03, 13-09-13:

Νομιζω πως αν εχεις εναν και μοναδικο στοχο αξιζει να δωσεις δευτερη φορα και πιστευω πως με τον ενα η τον αλλο τροπο θα τα καταφερεις αν φυσικα προκειται για δικο σου μεγαλο στοχο.Τριτη φορα για αγορια παει πολυ πιστευω γιατι ισχυει αυτο που ειπε καποιος απο πανω οτι ''πρεπει να αρχισεις καποτε τη ζωη σου''.Εγω παντως ολη τη χρονια ελεγα αν δεν περασω νομικη στην πολη μου θα ξαναδωσω και τωρα αν μου ελεγε καποιος περνα ξανα την διαδικασια των πανελλδικων νομιζω δε θα το αντεχα με τιποτα
Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε: στις 06:05, 28-11-13:

Μόνο μία φορά. Στα 18 μου τουλάχιστον δεν το άντεχα να μείνω πίσω και να ξαναπεράσω όλο αυτό το άγχος. Ήμουν και τρελά αγχώδης τότε. Απλά φρόντισα να περάσω στην σχολή της επιλογής μου. Τώρα στα 28 μου που ξαναδίνω, θα ξαναδώσω όσες φορές χρειαστεί για να πετύχω, άλλωστε δεν με πιέζει κανείς και τίποτα. Αλλά είμαι σίγουρη πως θα περάσω με την πρώτη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος