Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,641 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,316 μηνύματα σε 78,284 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 156 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καφετέρια του iSchool

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:38, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Α που να πας εκει στους μονοχνοτους κατσε εδω περα.Δυο τρεις δολοφονιες θα οργανωσω εναντια Σαμαρα , Βενιζελου και Αδωνι και θα δειτε πως δεν θα θελετε να φυγετε απο εδω περα
αχ αν μπορεις σκοτωσε τους πραγματικα... Εχω γιαγια στο μοναχο ρε
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 20:47, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
αχ αν μπορεις σκοτωσε τους πραγματικα... Εχω γιαγια στο μοναχο ρε
Α θα με προλαβει αλλος τη βλεπω εγω τη δουλεια :/
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:54, 08-07-13:

Α θα με προλαβει αλλος τη βλεπω εγω τη δουλεια :/
αχ πραγματικα θα τον λατρεψω
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 20:57, 08-07-13:

αχ πραγματικα θα τον λατρεψω
Eγω θα τον μισησω ? τι θα γινει με τον αξα δηλαδη? θα μας φαει και την μπιζνα?
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:00, 08-07-13:

Eγω θα τον μισησω ? τι θα γινει με τον αξα δηλαδη? θα μας φαει και την μπιζνα?
παντως δεν φτανει να σκοτωσεις εναν σαμαρα και εναν αδωνη... Πρεπει να αλλαξεις την νοοτροπια του νεοελληνα. Και αυτο θα ειναι το δυσκολο. Ειναι αυτο που θελει επιμονη, υπομονη... Ειναι αυτο που θελει αισιοδοξια... Και θεληση! Αν το καταφερεις αυτο θα σε προσκυνήσω!
1
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 21:05, 08-07-13:

παντως δεν φτανει να σκοτωσεις εναν σαμαρα και εναν αδωνη... Πρεπει να αλλαξεις την νοοτροπια του νεοελληνα. Και αυτο θα ειναι το δυσκολο. Ειναι αυτο που θελει επιμονη, υπομονη... Ειναι αυτο που θελει αισιοδοξια... Και θεληση! Αν το καταφερεις αυτο θα σε προσκυνήσω!
Μουα? Η χωρα θα παει μπροστα οταν αλλαξουν οι γυναικες ! αχ κακουργες γυναικες !
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 21:06, 08-07-13:

Αυτο το λεει για μενα. Ειχαμε μια διαμαχη λοβερ.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:07, 08-07-13:

Μουα? Η χωρα θα παει μπροστα οταν αλλαξουν οι γυναικες ! αχ κακουργες γυναικες !
τι ειναι το μουα? ( η ασχετιλα μου φαινεται απο χιλιομετρα) ναι βρε ναι παντως εγω θα φυγω αν δεν αλλαξει κανεις αυτη τη νοοτροπια!
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 21:07, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Ηρθες για το υπολοιπο???
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:07, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
δεν ειμαστε κακουργες
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 21:09, 08-07-13:

Ηρθες για το υπολοιπο???
Οχι, οχι. Κουλαρε.
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 21:10, 08-07-13:

Ε δεν μ'αρεσει να give up τωρα.Πανω που αρχισε να μ'αρεσει
Παράθεση

καποιος_καπου

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 21:23, 08-07-13:

just a note !
To "οντως" ηταν για την pre+
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 23:17, 08-07-13:

ναι
βγηκε το νεο επεισοδιο true blood
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:19, 08-07-13:

ωρα να πορωθεις
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 23:41, 08-07-13:

Κυρια καθηγητρια, πώς είσθε?
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 23:41, 08-07-13:

περιμένω να κατέβει
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:43, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Κυρια καθηγητρια, πώς είσθε?
Καλα ειμαι παιδι μου. Εδω κανω κατανοηση κειμενου εσυ;
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 23:48, 08-07-13:

Εγωω κυρια καθηγητρια ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:50, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Εγωω κυρια καθηγητρια ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
Μα δεν μπορω να ακουω αυτο το κα καθηγητρια. Προτημω το κα Μαρια, το κα ................................ ( επιθετο μου) αλλα οχι καθηγητρια
Να μην βαριεσαι. Μικρο παιδι εισαι. Τι θα κανεις οταν φτασεις στην ηλικια μου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Seo8