Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,018 μηνύματα σε 78,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 147 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

sd@Akos

Νεοφερμένος

Ο sd@Akos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sd@Akos έγραψε: στις 01:35, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
σε αυτα τα δυο θα απαντησω , 1ον ως ναυπηγος εισαι ηδη εξειδικευμενος αρα θεωρω πως πιο πιθανο ως ναυπηγος , 2ον δεν νομιζω πως υπαρχει περιπτωση να προτιμηθει ναυπηγος εναντι μηχανολογου σεεργοστασιο(εκτος ναυπηγειου) παροτι εχουν ιδια δικαιωματα
Ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Ακριβως ετσι το ειχα σκεφτει και εγω!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

vikam18

Διάσημο Μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 774 μηνύματα.

O vikam18 έγραψε: στις 01:50, 04-07-13:

Κακώς το είχατε σκεφτεί έτσι μαγκες . Η ναυπηγοί ειναι λίγοι και οι γνώσεις τους παρα πολλες . Για μένα το πτυχίου του ναυπηγού ειναι ενα κλικ πιο πάνω !
Παράθεση

marina.

Φοιτητής

H marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H marina. έγραψε: στις 09:11, 04-07-13:

Καμιά ιδέα για Ιατρική Λάρισας; Κάποιος που να σπουδάζει εκεί; Τη Λάρισα γενικά δεν την είχα πολυσκεφτεί σαν πόλη, αλλά είναι αρκετά πιο κοντά μου σε σύγκριση με κάποιες άλλες (π.χ. Ηράκλειο). Εντάξει, παίζει να μην την πιάνω, αλλά και πάλι πρέπει να ξέρω που θα την τοποθετήσω στο ΜΔ. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει άμεσα, θα το εκτιμούσα πολύ!
Παράθεση

N.F

Φοιτητής

H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H N.F έγραψε: στις 10:00, 04-07-13:

H Λάρισα είναι πάρα πολύ ωραία σαν πόλη και με πολλούς φοιτητές
2
Παράθεση

marina.

Φοιτητής

H marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Λάρισα) . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H marina. έγραψε: στις 10:28, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από N.F
H Λάρισα είναι πάρα πολύ ωραία σαν πόλη και με πολλούς φοιτητές
Ευχαριστώ! Μάλλον θα είναι 2η ή 3η επιλογή μου... Αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο τμήμα, ας μου πει...
Παράθεση

Aggeliki.18

Νεοφερμένος

Ο Aggeliki.18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Aggeliki.18 έγραψε: στις 15:32, 04-07-13:

Μαρινα αν και δεν σπουδαζω εκει ειμαι απο τη λαρισα και η σχολη ειναι μια απο τις καλυτερες Βασικα αν ειναι η ιατρικη αυτο π θες να σπουδασεις το τελευταιο π θα κοιταξεις ειναι η πολη
1
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 15:34, 04-07-13:

για ποιό από όλα?
Παράθεση

staza13

Φοιτητής

H staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 15:49, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Κων.
Δε νιώθω καθόλου έτοιμη να κάνω το μηχανογραφικό.
Μια απ' τα ιδια...Δεν ξερω τι να βαλω πρωτο...
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 16:05, 04-07-13:

Ψυχραιμία κι όχι βιασύνη για τα μηχανογραφικά παίδες

Αν αναλογιστείτε πώς ήταν το διάστημα που πέρασε,χωρίς να ξέρετε πώς θα γράψετε,άγχος συνέχεια κλπ,τώρα είστε σε μια γαμάτη φάση,με συγκεκριμένα μόρια στα χέρια σας και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαλέξετε τις σχολές που σας αρέσουν!Τόσο απλό (και ταυτόχρονα δύσκολο )
Ψυχραιμία και μην παρασύρεστε...Το μηχανογραφικό πρέπει να έχει σειρά ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ προτίμησης!
2
Παράθεση

staza13

Φοιτητής

H staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 16:24, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Ψυχραιμία κι όχι βιασύνη για τα μηχανογραφικά παίδες

Αν αναλογιστείτε πώς ήταν το διάστημα που πέρασε,χωρίς να ξέρετε πώς θα γράψετε,άγχος συνέχεια κλπ,τώρα είστε σε μια γαμάτη φάση,με συγκεκριμένα μόρια στα χέρια σας και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαλέξετε τις σχολές που σας αρέσουν!Τόσο απλό (και ταυτόχρονα δύσκολο )
Ψυχραιμία και μην παρασύρεστε...Το μηχανογραφικό πρέπει να έχει σειρά ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ προτίμησης!
Σιγουρα...αλλα πολλοι λενε την γνωμη τους περι του θεματος. Και αν οντως δεν ξερουμε τι ακριβως θελουμε? Η σκεφτομαστε να βαλουμε κατι 1ο χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει η οχι?
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 16:28, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από staza13
Σιγουρα...αλλα πολλοι λενε την γνωμη τους περι του θεματος. Και αν οντως δεν ξερουμε τι ακριβως θελουμε? Η σκεφτομαστε να βαλουμε κατι 1ο χωρις να ξερουμε αν μας αρεσει η οχι?
Χμμ...17-18 χρονών??Να ανησυχούσες αν ήξερες ακριβώς τι θέλεις!!
Όπως και να 'χει,έχετε ένα μερικό πλάνο γύρω από το αντικείμενο που σας ενδιαφέρει,και μετά ψάξτε τα προγράμματα σπουδών των σχετικών σχολών!Φροντίστε να παίρνετε γνώμες από ανθρώπους που δεν είναι άσχετοι και η τελική απόφαση να είναι από την καρδιά σας...Θα περιέχει ρίσκο,αλλά αν το έχετε ψάξει σωστά κατά πάσα πιθανότητα θα βγει σε καλό
1
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 16:30, 04-07-13:

Eχει κανει ενα μηχανογραφικο που περιεχει ολες τις σχολες που σιχαινομαι.
1
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,121 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 16:32, 04-07-13:

ειναι λογικο δεν ειναι?
δες και το φορτο μελετης θα ελεγα τοτε καθε σχολης (αφοτου εχεις ελεγξει βεβαιως προγραμματα σπουδων, μαθηματα και διεξοδους και τα εχεις συγκρινει με τα ενδιαφεροντα σου) ωστε να ειναι κατι το οποιο μπορεις να διεκπεραιωσεις
Παράθεση

staza13

Φοιτητής

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 16:35, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
ειναι λογικο δεν ειναι?
δες και το φορτο μελετης θα ελεγα τοτε καθε σχολης (αφοτου εχεις ελεγξει βεβαιως προγραμματα σπουδων, μαθηματα και διεξοδους και τα εχεις συγκρινει με τα ενδιαφεροντα σου) ωστε να ειναι κατι το οποιο μπορεις να διεκπεραιωσεις
Εχω δει μαθηματα και προγραμματα σπουδων...Ομως ειμαι και παλι μπερδεμενη...
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H natasoula... έγραψε: στις 16:36, 04-07-13:

Ποιες σχολές σκέφτεσαι;
Παράθεση

καποιος_καπου

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 16:38, 04-07-13:

Ρε πηγα να παρω το μηχανογραφικο και ηταν κλειστο το σχολειο..
Τι διαολο...με τρολλαρουν ??
Δεν εξηγειται αλλιως
1
Παράθεση

staza13

Φοιτητής

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 16:39, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Ποιες σχολές σκέφτεσαι;
Αρχικα (απο την αρχη της χρονιας) ηθελα αρχαιολογια. Μετα αρχισα να σκεφτομαι και την φιλολογια. Τωρα και την νομικη. Και στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει και το οικονομικο.
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H natasoula... έγραψε: στις 16:40, 04-07-13:

Αρχικα (απο την αρχη της χρονιας) ηθελα αρχαιολογια. Μετα αρχισα να σκεφτομαι και την φιλολογια. Τωρα και την νομικη. Και στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει και το οικονομικο.
Με πόσα μόρια??
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,121 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 16:41, 04-07-13:

θα σου προτεινα κι εγω να δεις τα ονειρα και τους στοχους που εχεις για το μελλον και κατα ποσο η καθε σχολη σε βοηθα να τα πραγματοποιησεις
Παράθεση

staza13

Φοιτητής

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 17:20, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
θα σου προτεινα κι εγω να δεις τα ονειρα και τους στοχους που εχεις για το μελλον και κατα ποσο η καθε σχολη σε βοηθα να τα πραγματοποιησεις
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    dimospap, Seo8, Sotiris.Y, xariklia, Rozalia24, rhymeasylum, dimec

Βρείτε παρόμοια