Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,964 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,099 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 571 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

TonyReverse

Νεοφερμένος

Ο TonyReverse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O TonyReverse έγραψε: στις 00:22, 02-07-13:

μακαρι ειλικρινα. δεν μπορω να ηρεμησω. αν δεν τον εχουν κρατησει τον κωδικο; αν δε γινεται;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 00:28, 02-07-13:

Πήγαινε αύριο. Τα σχολεία θα είναι ανοιχτά Τρίτη και Παρασκευή για αυτή και την άλλη βδομάδα.

SsS28

Δραστήριο Μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 237 μηνύματα.

O SsS28 έγραψε: στις 05:11, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Eλα χαλαρωσε, δεν υπαρχει κινδυνος....Απλα περνα απο το σχολειο σου αυριο και η παρε τον παλιο αμα τον εχουν ή βγαλε καινουριο....
Κανεις δε θελει να ξαναδωσει και ουτε προκειται για τετοιο λογο....Και εγω δεν ειχα βγαλει οταν επρεπε και πηγα και εβγαλα τωρα....
Δε τρεχει τιποτα....!!
Αρπα ενα Φρεντο και chillαρε βρε αδερφε
2

faeton

Καθηγητής

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O faeton έγραψε: στις 08:40, 02-07-13:

Μην ανησυχείτε. Δεν μπορούμε να ξέρουμε τον κωδικό ασφαλείας σας αλλά αν το ξεχάσετε είναι πολύ ε'υκολο να σας έρθετε στο λύκειο να ορίσετε καινούριο. Δεν μπορούμε να δουμε τι συμπληρώνετε στα μηχανογραφικά σας αλλά μπορούμε να δουμε αν έχετε κάνει οριστικοποίηση ώστε αν κάτι παει στραβά να σας ειδοποιήσουμε. Τα λύκεια θα είναι ανοιχτά Τρίτη και Παρασκευή για ό,τι σχετικό θ'ελετε μέχρι 12 Ιουλίου. Μέχρι τότε μπορείτε να υποβάλετε χαρτιά για ειδικές κατηγορίες και να ορίσετε κωδικό για το 10%. Καλή επιτυχία.

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε: στις 10:46, 02-07-13:

Καλημερα!! Θα ηθελα να ρωτησω, τον αριθμο πρωτοκολλου που αναφερουν οι οδηγιες οτι αποκτουμε αφου επεξεργαστουμε και οριστικοποιησουμε το μηχανογραφικο μας ειναι απαραιτητο να τον εκτυπωσουμε κιολας,ή απλα μπορουμε να τον αποθηκευσουμε στον υπολογιστη;;

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 757 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 14:08, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από catalonia
Καλημερα!! Θα ηθελα να ρωτησω, τον αριθμο πρωτοκολλου που αναφερουν οι οδηγιες οτι αποκτουμε αφου επεξεργαστουμε και οριστικοποιησουμε το μηχανογραφικο μας ειναι απαραιτητο να τον εκτυπωσουμε κιολας,ή απλα μπορουμε να τον αποθηκευσουμε στον υπολογιστη;;
Εκτύπωσέ το για παν ενδεχόμενο και φύλαξε το χαρτί

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε: στις 14:10, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Εκτύπωσέ το για παν ενδεχόμενο και φύλαξε το χαρτί
Το προβλημα ειναι οτι ο εκτυπωτης μου χαλασε! Το πολυ πολυ να το αποθηκευσω και μετα να το εκτυπωσω καπου αλλου!

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 14:15, 02-07-13:

Ρε παιδιά μου λέτε πού θα εμφανίσει το κουμπί "οριστικοποίηση";; Σε άλλους το έχει βγάλει, εγώ δεν το βρίσκω

vasia95

Φοιτητής

H vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H vasia95 έγραψε: στις 14:24, 02-07-13:

ΠΡΩΤΑ θα κανεις την προσωρινη συμπληρωση και αποθηκευση...
μετα θα βγεις αποτην εφαρμογη και θα ξαναμπεις στην ιστοσελιδα.
εκει κατω απο την συμπληρωση/τροποποιηση, θα γραφη οριστικοποιηση
1

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 14:26, 02-07-13:

Αν μπείτε στη σελίδα http://exams.minedu.gov.gr/Default.aspx γράφει

Σχολική Μονάδα
Δημιουργία / Τροποποίηση Μηχανογραφικού
Οριστική Υποβολή Μηχανογραφικού
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dogie : 02-07-13 στις 14:35.

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 14:28, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από vasia95
ΠΡΩΤΑ θα κανεις την προσωρινη συμπληρωση και αποθηκευση...
μετα θα βγεις αποτην εφαρμογη και θα ξαναμπεις στην ιστοσελιδα.
εκει κατω απο την συμπληρωση/τροποποιηση, θα γραφη οριστικοποιηση
Ευχαριστώ πάρα πολύ!!

andrespan12345

Φοιτητής

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε: στις 15:18, 02-07-13:

εαν πατησουμε οριστικη υποβολη μηχανογραφικου οριστικοποιειται αμεσως το αποθηκευμενο ή εαν μπορεις το επεξεργαζεσαι???

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O balhhh fgesdgrgr έγραψε: στις 17:29, 02-07-13:

να ρωτησω κατι ο γενικοσ βα8μοσ προσβασησ ειναι αυτοσ π κοιταμε βασεισ και τετοια κ με βασει αυτον συμπληρωνουμε μηχανογραφικο?

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 18:48, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από balhhh
να ρωτησω κατι ο γενικοσ βα8μοσ προσβασησ ειναι αυτοσ π κοιταμε βασεισ και τετοια κ με βασει αυτον συμπληρωνουμε μηχανογραφικο?
οχι..

andrespan12345

Φοιτητής

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε: στις 19:02, 02-07-13:

μαθετε να γραφετε και να εκφραζεστε
4

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 19:37, 02-07-13:

Οχι.

andrespan12345

Φοιτητής

O andrespan12345 έγραψε: στις 20:37, 02-07-13:

εσυ θα γινεις μαθηματικος,δε χρειαζεται...
πλακα κανω

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 20:39, 02-07-13:

Mε παρακολουθεις ;

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,545 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 21:43, 02-07-13:

Και εγώ το ήξερα αυτό!

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H artemaki .- έγραψε: στις 21:49, 02-07-13:

Oλο το φορουμ βασικα.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    chrisjhon

Βρείτε παρόμοια