Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,963 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,095 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 14:34, 01-07-13:

Aμα εχεις επεξεργαστει το μηχανογραφικο σου και εχεις ξεχασει να πατησεις οριστικοποιηση, τι θα γινει ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 15:30, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Aμα εχεις επεξεργαστει το μηχανογραφικο σου και εχεις ξεχασει να πατησεις οριστικοποιηση, τι θα γινει ;
Γιατι να το ξεχασεις?

maria7

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 15:36, 01-07-13:

Τα αγγλικά ξέρουμε πότε βγαίνουν?

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 321 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε: στις 15:37, 01-07-13:

Παιδιά,ο διευθυντής μπορεί να δει το μηχανογραφικό μας ;
π.χ αμα συμβει καποιο λαθος και κοντευει να περασει η προθεσμια , να ενημερωσουν απο το σχολειο οτι δεν εχουμε οριστικοποιησει το μηχανογραφικο

Dogie (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 15:52, 01-07-13:

Χάνεις τη χρονιά σου. Εκεί που θα περιμένεις να δεις τον Αύγουστο που έχεις περάσει, θα ψάχνεις το όνομα σου και δε θα καταλαβαίνεις τι γίνεται. Θα νομίζεις ότι σε τρολάρει το σχολείο ή ιστοσελίδα που θα γράφει τα αποτελέσματα.
6

_catalonia_

Φοιτητής

H _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

H _catalonia_ έγραψε: στις 16:27, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από BloodSparrow
Παιδιά,ο διευθυντής μπορεί να δει το μηχανογραφικό μας ;
π.χ αμα συμβει καποιο λαθος και κοντευει να περασει η προθεσμια , να ενημερωσουν απο το σχολειο οτι δεν εχουμε οριστικοποιησει το μηχανογραφικο
Νομιζω πως γινεται να εχει προσβαση ο διευθυντης στο μηχανογραφικο μας! Φετος ο διευθυντης μας ειπε οτι πριν λιγα χρονια που ηταν σε αλλο σχολειο μια κοπελα επεξεργαστηκε το μηχανογραφικο της,ξεχασε να πατησει οριστικοποιηση και εφυγε διακοπες!! Λιγες μερες πριν ληξει η προθεσμια ο διευθυντης μας μπηκε να κανει τον ελεγχο και την ενημερωσε οτι το ειχε ξεχασει!!Αλλα καλο ειναι να ειμαστε πολυ προσεκτικοι!!

SsS28

Δραστήριο Μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 237 μηνύματα.

O SsS28 έγραψε: στις 18:24, 01-07-13:

Καμια 200-300αρια ατομα το επαθαν αυτο περσυ

http://www.tovima.gr/society/article/?aid=416920

Παντα θα το εχω απορια τι εγινε με αυτους
1

Ironboy

Φοιτητής

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας . Έχει γράψει 743 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 18:30, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από SsS28

poor guys ...

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,318 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 18:50, 01-07-13:

Μα πως γίνεται να ξεχάσεις να οριστικοποιήσεις το μηχανογραφικό σου? Υποθέτω η οριστικοποίηση δεν γίνεται με το πάτημα ενός κουμπιου μόνο δηλαδή πρέπει να ξαναπατήσεις κωδικούς κλπ. Πως γίνεται να μην το κάνεις αυτό το πράγμα και να νομίζεις ότι όλα είναι οκ?

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,545 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:18, 01-07-13:

Αν βγάλεις 19000 μόρια και δεν μπορείς να κάνεις ούτε μηχανογραφικό τότε είσαι καλός παπαγάλος και από ουσία τίποτα. Μέχρι και εκεί χρειάζεσαι φροντιστές!

Αν είναι δυνατόν δηλαδή. Καλά να πάθουν αν δεν πέρασαν πουθενά. Από ότι θυμάμαι είχε δοθεί και παράταση, πόσο τούβλο παίζει να είσαι για να μην το οριστικοποιήσεις?
8
1

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 21:03, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αν βγάλεις 19000 μόρια και δεν μπορείς να κάνεις ούτε μηχανογραφικό τότε είσαι καλός παπαγάλος και από ουσία τίποτα. Μέχρι και εκεί χρειάζεσαι φροντιστές!

Αν είναι δυνατόν δηλαδή. Καλά να πάθουν αν δεν πέρασαν πουθενά. Από ότι θυμάμαι είχε δοθεί και παράταση, πόσο τούβλο παίζει να είσαι για να μην το οριστικοποιήσεις?
έλα μωρέ τα κακόμοιρα... "καλά να πάθουν"... Κρίμα είναι... Δεν φταίνε αυτά που είναι βλαμμένα :Ρ
3

SsS28

Δραστήριο Μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 237 μηνύματα.

O SsS28 έγραψε: στις 21:46, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15

Εδω βγαζουν τοσα και ρωτανε αμα εχουν ελπιδες για να μπουν στην σχολη
2

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,545 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 21:52, 01-07-13:

Εδω βγαζουν τοσα και ρωτανε αμα εχουν ελπιδες για να μπουν στην σχολη
Αυτό το κάνουν γιατί κατά βάθος θέλουν να ακούσουν από τους άλλους ότι είναι τόσο καταπληκτικοί και έβγαλαν τόσα μόρια και το έχουν στο τσεπάκι τους, είναι ένα είδος αυτοανεβάσματος στο καλάμι.
5
1

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 22:03, 01-07-13:

Κερδιζεις επαξια εναν τιτλο που ξεκιναει απο ζ και τελειωνει σε ο
2

TonyReverse

Νεοφερμένος

Ο TonyReverse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O TonyReverse έγραψε: στις 23:54, 01-07-13:

παιδια θελω τη βοηθεια σας. ειμαι σε κατασταση πανικου. φετος εδινα πανελληνιες ολα καλα και ωραια. θελω να κανω το μηχανογραφικο. προβλημα; εχω τον κωδικο εξετασεων που αναγραφεται αλλα εχω ξεχασει τον κωδικο που παραθεσα στο σχολειο για να μπω να το κανω. τον εχω ξεχασει τελειως, τον ειχα γραψει αλλα τον εχασα. τι μπορω να κανω; γινεται να ανακτησω τον κωδικο; κοντευω να τρελαθω

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

O Johnny15 έγραψε: στις 00:04, 02-07-13:

Δεν τον είχες σημειώσει κάπου?

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 00:12, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από TonyReverse
παιδια θελω τη βοηθεια σας. ειμαι σε κατασταση πανικου. φετος εδινα πανελληνιες ολα καλα και ωραια. θελω να κανω το μηχανογραφικο. προβλημα; εχω τον κωδικο εξετασεων που αναγραφεται αλλα εχω ξεχασει τον κωδικο που παραθεσα στο σχολειο για να μπω να το κανω. τον εχω ξεχασει τελειως, τον ειχα γραψει αλλα τον εχασα. τι μπορω να κανω; γινεται να ανακτησω τον κωδικο; κοντευω να τρελαθω
Χαλαρωσε, εμας για τετοιες περιπτωσεις ειχε κρατησει τους κωδικους μας και η υπευθυνη καθηγητρια απο το σχολειο μας....
Περνα απο το δικο σου και ρωτα....Και να μην τον εχει γραμμενο μπορεις ακομα να βγαλεις καινουριο....Μην αγχωνεσαι...
Δεν υπαρχει περιπτωση να χασεις τις σπουδες σου για τετοιο λογο

Nikos_T

Φοιτητής

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O Nikos_T έγραψε: στις 00:13, 02-07-13:

Να ρωτήσεις στο σχολείο σου αν μπορείς να βγάλεις καινούριο. Και νομίζω ότι αυτό γίνεται. Εμάς πάντως μας τον είχαν κρατήσει και αυτοί γιατί ''ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται με σας''.

TonyReverse

Νεοφερμένος

Ο TonyReverse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O TonyReverse έγραψε: στις 00:14, 02-07-13:

σιγουρα; να μη το σκεφτομαι καν; γιατι κοντευω να πεθανω απο το αγχος. εβγαλα 18000 μορια δε θελω να ξαναδωσω

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 00:17, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από TonyReverse
σιγουρα; να μη το σκεφτομαι καν; γιατι κοντευω να πεθανω απο το αγχος. εβγαλα 18000 μορια δε θελω να ξαναδωσω
Eλα χαλαρωσε, δεν υπαρχει κινδυνος....Απλα περνα απο το σχολειο σου αυριο και η παρε τον παλιο αμα τον εχουν ή βγαλε καινουριο....
Κανεις δε θελει να ξαναδωσει και ουτε προκειται για τετοιο λογο....Και εγω δεν ειχα βγαλει οταν επρεπε και πηγα και εβγαλα τωρα....
Δε τρεχει τιποτα....!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    chrisjhon

Βρείτε παρόμοια