Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,633 εγγεγραμμένα μέλη και 2,465,958 μηνύματα σε 78,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2013

Μαργαριτα Α.

Φοιτητής

H Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H Μαργαριτα Α. έγραψε: στις 18:32, 21-06-13:

Εδώωωωωωω...Αλλά μπορεί λόγω υπερφόρτωσης,να έχει πέσει το σύστημα,τώρα...Αλλά προσπαθηστε. Θα μπει..Περσυ, μπηκε με τη πρωτη,παντως...

http://www.minedu.gov.gr/
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O lValenl έγραψε: στις 18:40, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Μαργαριτα Α.
Εδώωωωωωω...Αλλά μπορεί λόγω υπερφόρτωσης,να έχει πέσει το σύστημα,τώρα...Αλλά προσπαθηστε. Θα μπει..Περσυ, μπηκε με τη πρωτη,παντως...

http://www.minedu.gov.gr/
Εννοείς results.minedu.gov.gr; Μόνο τους βαθμούς δίνει... όχι συγκεκριμένα και των δύο βαθμολογητών! Εκτός βέβαια και αν δε βλέπω κάτι.

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 18:42, 21-06-13:

ούτε εγώ τα βρίσκω

Bingo95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Bingo95 έγραψε: στις 18:42, 21-06-13:

Δεν μπορώ να μπω,μου βγάζει αυτό..Server Error

500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

Μαργαριτα Α.

Φοιτητής

H Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H Μαργαριτα Α. έγραψε: στις 18:45, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από lValenl
Εννοείς results.minedu.gov.gr; Μόνο τους βαθμούς δίνει... όχι συγκεκριμένα και των δύο βαθμολογητών! Εκτός βέβαια και αν δε βλέπω κάτι.
Δε σας βγαζει πχ Εκθεση 160 α βαθμολογητης: ταδε βαθμο β βαθμολογητης: ταδε;

Εμενα περσυ τα ειχε βγαλει... Το θυμαμαι καλα...Γιατι εβριζα τον εναν,σε ενα μαθημα...

Δυστυχως,θα εχει πεσει το συστημα..Γι αυτο βγαζει error....

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O lValenl έγραψε: στις 18:46, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Μαργαριτα Α.
Δε σας βγαζει πχ Εκθεση 160 α βαθμολογητης: ταδε βαθμο β βαθμολογητης: ταδε;

Εμενα περσυ τα ειχε βγαλει... Το θυμαμαι καλα...Γιατι εβριζα τον εναν,σε ενα μαθημα...
Χαχα... Πιθανότατα να το άλλαξαν...

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 19:01, 21-06-13:

θα ξαναλειτουργησει το συστημα ετσι?

Μαργαριτα Α.

Φοιτητής

H Μαργαριτα Α. έγραψε: στις 19:07, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από lValenl
Χαχα... Πιθανότατα να το άλλαξαν...
Ναι,γιατι ειχα εκθεση 160 και ο ενας μου εβαλε 90 και ο αλλος 70..Και εβριζα αυτον με το 70,γιατι φοβομουν οτι θα στοιχησει..Αλλά ευτυχως,οχι.....χαχαχαχα...:p

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
θα ξαναλειτουργησει το συστημα ετσι?
Ναι βρε συ..Απλα επεσε το συστημα,γιατι θα μπηκαν παρα πολλοι συγχρονως..Το ιδιο εγινε και με τις βασεις, περσυ...

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 19:14, 21-06-13:

τετοια ωρα μπαινουν πολλοι?

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 19:17, 21-06-13:

εγώ γιατί μπαίνω ρε παιδιά;; κάτσε να βγω μπορεί να το βαραίνω εγώ :Ρ
1

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 19:27, 21-06-13:

Λετε να βγαλουν κανα στατιστικο στοιχειο ;

crusader

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O crusader έγραψε: στις 19:32, 21-06-13:

Σύμφωνα με δημοσίευμα της ηλεκτρονικής έκδοσης της Καθημερινής:"Μισή αγωνία... τέλος την Παρασκευή για τους υποψηφίους των φετινών πανελλαδικών εξετάσεων για τα ΑΕΙ. Τότε, σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας, θα αναρτηθούν οι βαθμοί στα λύκεια. Οι βάσεις εισαγωγής θα ανακοινωθούν το τρίτο δεκαήμερο του Αυγούστου.

Ειδικότερα, σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας, οι βαθμοί των περίπου 82.500 υποψηφίων Γενικών Λυκείων και της ομάδας Β’ των Επαγγελματικών Λυκείων (διεκδικούν θέση και σε πανεπιστήμια και σε ΤΕΙ, ενώ οι υποψήφιοι της ομάδας Α’ μόνο σε ΤΕΙ) θα ανακοινωθούν την Παρασκευή μετά τη 1 μ.μ. σε όλα τα λύκεια της χώρας, ενώ οι υποψήφιοι θα μπορούν, μετά τη 1 μ.μ. επίσης, να βρίσκουν τη βαθμολογία τους και στην ιστοσελίδα http://results.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό τους και τους τέσσερις αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.

Κατόπιν θα ακολουθήσει η ανακοίνωση από το υπουργείο Παιδείας των συγκεντρωτικών στατιστικών στοιχείων των βαθμολογιών, βάσει των οποίων μπορούν να γίνουν εκτιμήσεις για την πορεία των βάσεων εισαγωγής."

gtaivpc (Xen)

Φοιτητής

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O gtaivpc έγραψε: στις 19:50, 21-06-13:

Να δούμε αν αυτό θα γίνει σήμερα, ή από Δευτέρα...

mathitis13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O mathitis13 έγραψε: στις 21:15, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από SsS28
Και στο δικο μου σχολειο το ιδιο, θα συνιστουσα εφοδο στο γραφειο του σχολειου ολοι την Δευτερα
εγω ρωτησα το διευθυντη κια μου ειπε πως δεν μπορει να μου δωσει τετοια δεδομενα!

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 21:19, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από mathitis13
εγω ρωτησα το διευθυντη κια μου ειπε πως δεν μπορει να μου δωσει τετοια δεδομενα!
ΧΑΧΑΧαχααχαχ πες του αν ξέρει το άλλο με τον Τοτό.

Christie17avril

Δραστήριο Μέλος

H Christie17avril Je ne vous oublie pas, non jamais... <3 έγραψε: στις 21:28, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από mathitis13
αν είναι δυνατόν!

mathitis13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O mathitis13 έγραψε: στις 21:37, 21-06-13:

καλα ειναι και γκαγκα η διευθυντρια μας!δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο εχουμε ξεκατινιαστει!να ειμαστε στην μεση του προαυλιου και να βριζομαστε!!σας λεω τρομερο ξεκατινιασμα!τελος παντων ευτυχως τελειωσαμε κα ιδεν θα την ξαναδω!16 χιλιαδες εβγαλα!

giorgosmon1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O giorgosmon1994 έγραψε: στις 21:57, 21-06-13:

Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε το μηχανογραφικό;

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 22:04, 21-06-13:

Αντε τωρα να περιμενουμε τις βασεις τελος Αυγουστου
2

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 757 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 22:04, 21-06-13:

Δεν αναφέρθηκε ακόμα προθεσμία υποβολής μηχανογραφικου Γιωργο,απο βδομαδα θα την ανακοινωσουν .

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, hl_amhxanos

Βρείτε παρόμοια