Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,019 μηνύματα σε 78,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 262)
Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία
14
5,34%
Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική
35
13,36%
Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά
34
12,98%
Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση
3
1,15%
Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία
17
6,49%
Αστυνομία/Στρατιωτικές
13
4,96%
Νομική/Πολιτικές Επιστήμες
12
4,58%
Οικονομικά
15
5,73%
Πολυτεχνείο
43
16,41%
Πληροφορική
14
5,34%
Άλλο
16
6,11%
Δεν είναι υποψήφιος
46
17,56%

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O kostaspap1996 έγραψε: στις 19:24, 08-06-13:

Παιδια εγω εχω κατασταλλαξει οτι επιθυμω να γινω οδοντιατρος... Στο παρελθον ηθελα να γινω νομικος κι μετα βιολογος αλλα πλεον ειμαι σιγουρος για την επιλογη μου κι θα κανω τα παντα για να επιτυχω... Εσας ποιος ειναι ο στοχος σας
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 08-06-13 στις 19:29. Αιτία: Κεφαλαία.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 19:26, 08-06-13:

Ιατρική....αλλά ακόμα δεν τελείωσαν οι εξετάσεις και εσύ κάνεις θέματα για τις πανελλήνιες τις δικές μας...;

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O kostaspap1996 έγραψε: στις 21:53, 08-06-13:

Ασε φιλε εμας 3 μαθηματα μας μενουν αλλα ευκολα αρχαια, λογοτεχνια, χημεια... Εχω αγχωθει με τις πανελληνιες ασχημα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 09-06-13 στις 00:23. Αιτία: Κεφαλαία.
1
1

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 22:16, 08-06-13:

και εγω εχω αγχωθει τη μια λεω για πληροφορικη ιωανινων και αλλες φορες για πολυτεχνιο παντως ενα εζω να πω πως περασαν τα χρονια τοσο γρηγορα

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 22:18, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από kostaspap1996
Παιδια εγω εχω κατασταλλαξει οτι επιθυμω να γινω οδοντιατρος... Στο παρελθον ηθελα να γινω νομικος κι μετα βιολογος αλλα πλεον ειμαι σιγουρος για την επιλογη μου κι θα κανω τα παντα για να επιτυχω... Εσας ποιος ειναι ο στοχος σας
Πω ρε συ το χειροτερο επαγγελμα για μενα.Δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω.Παντα οταν πηγαινα στον οδοντιατρο φοβομουν λιγο.Τωρα εχω βελτιωθει αρκετα βεβαια.

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 22:21, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikoslarissa
Πω ρε συ το χειροτερο επαγγελμα για μενα.Δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω.Παντα οταν πηγαινα στον οδοντιατρο φοβομουν λιγο.Τωρα εχω βελτιωθει αρκετα βεβαια.
ενταξει λογικο ειναι να μην φοβασαι τωρα

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 01:03, 09-06-13:

Σημείωση Συντονιστή!!!
Προστέθηκε δημοσκόπηση στο θέμα...

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 01:55, 09-06-13:

ΗΜΜΥ ΕΜΠ
8
1

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 12:24, 09-06-13:

εσύ gregory,nub κάθε χρονιά δίνεις πανελλήνιες;
4

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,224 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:28, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
εσύ gregory,nub κάθε χρονιά δίνεις πανελλήνιες;
Λογικά το λέει για την περίπτωση που δεν περάσει φέτος
1
1

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ έγραψε: στις 12:38, 09-06-13:

ρε σοβαρά τώρα, αφού έγινε και θρεντ για τις πανελλήνιες 2014 all hope is lost τώρα.

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 12:48, 09-06-13:

Δεν είμαι υποψήφιος
1
1

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,224 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:50, 09-06-13:

ρε σοβαρά τώρα, αφού έγινε και θρεντ για τις πανελλήνιες 2014 all hope is lost τώρα.
Τι εννοείς;

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ έγραψε: στις 12:55, 09-06-13:

οτι είμαστε πια αρκετά κοντά...και άμα μας πιάσουν τα αγχωτικά μας πριν ξεκινήσουν καν τα θερινά την έχουμε βαμμένη αγαπητοί συνομήλικοι.

Aeneas

Φοιτητής

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 12:56, 09-06-13:

Στην περίπτωση που ξαναδώσω, Γαλλική Αθηνών.
1

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:59, 09-06-13:

οτι είμαστε πια αρκετά κοντά...και άμα μας πιάσουν τα αγχωτικά μας πριν ξεκινήσουν καν τα θερινά την έχουμε βαμμένη αγαπητοί συνομήλικοι.
Μη φοβού ειρήνη μια χαρά θα τα πας

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ έγραψε: στις 13:03, 09-06-13:

εύχομαι να πάμε όλοι μια χαρά Σοφία μου.
2

triantafullaki :)

Φοιτητής

H triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εργοθεραπείας (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H triantafullaki :) έγραψε: στις 13:31, 09-06-13:

Αν τελικά δώσω ξανά πανελλήνιες, θα επιλέξω εργοθεραπεία που μου αρέσει πολύ σαν επάγγελμα και έχει προοπτικές

Psycho(Βασίλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O Psycho(Βασίλης) έγραψε: στις 13:48, 09-06-13:

Φυσικά φυσικό.
1
7

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 13:55, 09-06-13:

Σλαβικων σπουδων.
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος