Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,665 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,865 μηνύματα σε 78,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 12:16, 06-06-13:

κείμενα σ'εμάς έπεσε καιόμενος. παλι. ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,224 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:18, 06-06-13:

Αρχαία αύριο
Παράθεση

Eliminated

Δραστήριο Μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O Eliminated έγραψε: στις 14:31, 06-06-13:

4/8 στη μέση είμαστε...

Κείμενα τη Δευτέρα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 06-06-13 στις 15:19. Αιτία: Διόρθωση AutoMerge.
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 14:36, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από espeonfan
Τη λογοτεχνια πως θα τη διαβασετε;
εγω παντος λογοτεχνια διαβασα μετρημενα ενα τεταρτο

9 ? ελεος εμας 4 και μαλιστα ημουν αναμεσα σε δυο για το πια θα πεσουνε διοτι εμας μασ βαζουν παντα ποιηματα και μονο τα δυο ηταν πιηματα

Αρχική Δημοσίευση από Αγνωστο
Ιστορία γενικής. Θα λάμψω αύριο.
εγω στην ιστορια εκανα του κοσμου τα σκονακια και δεν το κοβω να εγραψα κατω απο 14 με συνολικο διαβασμα 1,5 ωρες
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,224 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 14:38, 06-06-13:

Στην ιστορία τι να κάνω σκονάκι τόσα που είναι;
2
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 14:44, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
αοθ έγραψααα τελικάαα πάνω από 10,ενώ δεν είχα ανοίξει σελίδα..λίγο απ'το μυαλό μου που έβγαλα,λίγο απ'όσα ΕΛΑΧΙΣΤΑ θυμόμουν από τις παραδόσεις όλην τη χρονιά (έτυχε βασικά να θυμάμαι από υποκατάστατα/συμπληρωματικά αγαθά που έπεσαν),λίγο απ'τη ζωγραφιά με την παραλία,τον ήλιο και τις ομπρέλες που έκανα,μη σας πω και παραπάνω..

αύριο για τα μαθηματικά ετοιμάζω ποίημα...έχω κι έμπνευση σήμερα
ευτυχως εμενα μου εδωσαν στο αοθ επακριβως τα θεματα που θα πεσουν οποτε παω για καθαρο 100

Αρχική Δημοσίευση από JustLikeMaria
Εγω αυριο γραφω βιολογια και μας εβαλε πολλα η ''καλη''.....
Πρεπει ομως να γραψω γιατι θελω καλο απολυτηριο!
Νομιζω πως πρεπει να ξεκινησω...
τι να το κανεις μωρε το απολυτηριο?πανελληνιες δεν εδωσες? ε αν περασεις θα σου ειναι αχρηστο

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Στην ιστορία τι να κάνω σκονάκι τόσα που είναι;
μα καλα ποση υλη σας βαλανε?
εμας μας βαλανε 19 ερωτησεις και απο αυτες ειπα οτι 10 ειναι αντισοσ και δεν τις διαβασα καθολου και ουτε πεσανε
1
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε: στις 15:16, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
ευτυχως εμενα μου εδωσαν στο αοθ επακριβως τα θεματα που θα πεσουν οποτε παω για καθαρο 100
ολοι θα ειχαμε 100 αν μας εδιναν τα θεματα κι εμας,οχι μονο στο αοθ,σε ολα τα μαθηματα...
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 15:24, 06-06-13:

τι να το κανεις μωρε το απολυτηριο?πανελληνιες δεν εδωσες? ε αν περασεις θα σου ειναι αχρηστο
Φυσικα και εγραψα πανελληνιες ΑΛΛΑ χρειαζομαι και καλο απολυτηριο γιατι θα παω εξωτερικο...........
1
Παράθεση

eya95 (Εύα)

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε: στις 15:41, 06-06-13:

τελευταιοο μααααααθημα αυριοοο!!! κειμεναααα.!! αυτοσχεδιασμοςςς !
12 χρονια ... θεε μ τοοοσο γρηγοραα!!
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 15:44, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
12 χρονια ... θεε μ τοοοσο γρηγοραα!!
Εντάξει, όχι και τόοοσο γρήγορα...
3
1
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 17:26, 06-06-13:

2/8.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:47, 06-06-13:

μα καλα ποση υλη σας βαλανε?
εμας μας βαλανε 19 ερωτησεις και απο αυτες ειπα οτι 10 ειναι αντισοσ και δεν τις διαβασα καθολου και ουτε πεσανε
Δεν έβγαλε τίποτα ο καθηγητής, όλη η ύλη κανονικά
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 10:41, 08-06-13:

Μάλλον το 19 απολυτήριο το πιάνω, αν δεν έχω πέσει υπερβολικά στις πανελλήνιες...
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 11:08, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop
Μάλλον το 19 απολυτήριο το πιάνω, αν δεν έχω πέσει υπερβολικά στις πανελλήνιες...
θες να πας εξωτερικό?
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 12:07, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
θες να πας εξωτερικό?
Οτιδήποτε προκύψει. Μάλλον σε Ελληνικό πανεπιστήμιο θα περάσω, αλλά δε θα αρνηθώ οποιαδήποτε ευκαιρία στο εξωτερικό.
Παράθεση

CLONOA

Μαθητής Β' λυκείου

Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O CLONOA έγραψε: στις 03:29, 09-06-13:

Παιδιά θέλω να μου πείτε
Αν δεν εμφανιστείς καν στις ενδοσχολικές τι γίνεται;
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 09:42, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από CLONOA
Αν δεν εμφανιστείς καν στις ενδοσχολικές τι γίνεται;
Παίρνεις μια ωραία σειρά από μηδενικά σαν βαθμούς γραπτών. Αν με τα προφορικά και με τους βαθμούς των πανελλαδικών φτάνεις γενικό μέσο όρο 09,5 κανένα πρόβλημα, παίρνεις απολυτήριο και καταθέτεις μηχανογραφικό. Αν όχι, δεν έχεις δικαίωμα μηχανογραφικού και ξαναδίνεις εξετάσεις (πανελλήνιες και ενδοσχολικές) σε όλα τα μαθήματα του χρόνου.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:24, 09-06-13:

Ότι θα έφτανα σε σημείο να διαβάζω ιστορία γενικής από το πσ γιατί έχασα το βιβλίο ούτε το φανταζόμουν
Παράθεση

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε: στις 11:30, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Ότι θα έφτανα σε σημείο να διαβάζω ιστορία γενικής από το πσ γιατί έχασα το βιβλίο ούτε το φανταζόμουν
Σε παρομοια κατασταση με βλεπω και οχι τιποτα αλλα ειμαι τοσο ασχετη στην ιστορια που αν δεν διαβασω καθολου δν πιανω ουτε ενα 3
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:34, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από 3v@Ki
Σε παρομοια κατασταση με βλεπω και οχι τιποτα αλλα ειμαι τοσο ασχετη στην ιστορια που αν δεν διαβασω καθολου δν πιανω ουτε ενα 3
Ε καλά μη φανταστείς ότι διαβάζω, σκονάκια κάνω αυτά που νομίζω ότι είναι sos
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura