Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,543 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 111)
Michigan ECPE
56
50,45%
Michigan ECCE
45
40,54%
Άλλη
10
9,01%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 17:54, 12-11-09:

Περιμενε μεχρι Δευτερα-Τριτη μπας και έρθει τότε...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Severous (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Severous έγραψε: στις 20:02, 12-11-09:

εμένα τα χαρτιά δεν έχουν έρθει ακόμα απλώς το είδε η καθηγήτρια στο internet...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 21:37, 12-11-09:

Μαλλον εντος της βδομαδας θα τα λαβετε τα Timetables.
Ταχυδρομεια ειναι ξέρετε...

Mr strange

Φοιτητής

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 20:53, 13-11-09:

ουφφφφφφφφφφ.....εμενα ακομα να μου ερθουν τα timetables...!!!προσευχομαι να ειμαι απο τους τελευταιους στο speaking γυρω στις 8 και... για να με περασει αμεσως...ετσι γινεται συνηθως... (το ξερω οτι ειναι η εσχατη λυση αλλα...δεν αντεχω..)ειμαι απελπισμενος!!!!!!!!!!!!

whitegod

Φοιτητής

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O whitegod έγραψε: στις 22:25, 13-11-09:

ουτε εμενα εχουν ερθει τα timetables οντος τους τελευταιους τους περνανε βασικα στο speaking δεν ειχα προβλημα hp ειχα αλλα που ξερεις καμια φορα ...

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 10:09, 14-11-09:

H HAU καθως ειναι πάντα αξιοπιστη() ανακοινωσε πως ολοι οι υποψηφιοι θα λαβουν τα timetables μεχρι τις 20/11/2009.

xrispis (nikos(raper)xrispis)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O xrispis έγραψε: στις 15:04, 14-11-09:

Παιδιά ακουσα οτι στο ecce αλλαξε ο τροπος βαθμολόγησης και η βάση Πηγε στο 60 %... Ισχυεί κατι τετοιο;sos

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:15, 14-11-09:

Οχι.
Η βαση ειναι 65% απλα πλεον με 3 LP και ενα BF πλεον περνάς!
Με ενα F ομως και 3 ΗΡ να χεις κόβεσαι.
Αν δυσκολευεσαι να το καταλαβεις,πες να σου ενα παραδειγμα!:no1:

Mr strange

Φοιτητής

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 15:29, 14-11-09:

α τωρα εγινε μεχρι τις 20??? πριν η χαου ειχε πει μεχρι τις 15..τεσπα!! αντε να δουμε... πααντως ΕΛΕΟΣ!!!! 1 εβδομαδα πριν δωσουμε θα σταλουν????? ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:31, 14-11-09:

Παντα μες την αργοπορία ειναι....
Που να δεις για τα αποτελεσματα τι θα γινει...
Το Cambridge παντως ανακοινωσε ημερομηνια εκδοσης αποτελεσματων την 27/01/2010.
Αντε να δουμε οι Αμερικανοι...

Mr strange

Φοιτητής

O Mr strange έγραψε: στις 15:38, 14-11-09:

καλα οι Αμερικανοιιιιιιιι... χ*εσε ψηλα και αγναντευε.... θα περιμενουμε τα αποτελεσματα δεκα μερες μετα απο την κανονικη ημερομηνια...θα κανουν παλι καμια βλακεια....θα ανακοινωσουν τα αποτελεσματα και μετα θα τα βγαλουν και θα πουν οτι δεν ισχυουν και κατι τετοια...τους μαθαμε πλεον!!! τεολ θα ηθελα μια χαρη..μηπως υπαρχει καμια ιστοσελιδα για σπικινγκ του ECPE??ειδα πως εδωσες μια ιστοσελιδα σε εναν για το ECCE !!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:40, 14-11-09:

Δες ένα τοπικ παραπάνω για το ECPE...

Severous (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Severous έγραψε: στις 19:52, 14-11-09:

οι εξετάσεις του cambridge ποτέ είναι? εγώ παλί νομίζω οτι τα αποτελέσματα του michigan βγαίνουν πριν απο του cambridge.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 19:59, 14-11-09:

Cambridge FCE-CAE-CPE=05-06/12/2009

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 11:16, 15-11-09:

Και να επισημανω πως παντα τα αποτελεσματα του Michigan βγαινουν πιο αργα απο του Cambridge στις εξετασεις του Δεκεμβριου σε αντιθεση με αυτές του Μαιου.

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 15:11, 15-11-09:

Όσοι δώσουν Ecce το Δεκέμβρη πότε θα πάρουν τα αποτελέσματά τους;;

Τέλη Φλεβάρη δεν είναι;;

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:13, 15-11-09:

Oχι γυρω στα μέσα Φλεβαρη ειναι.
Δηλαδη γυρω στις 10-15 Φλεβαρη!
Βεβαια με την HAU ποτε μην λες ποτε...

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 15:16, 15-11-09:

Έγω πολύ άγχος... Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος να ξαναδώσω.. Έχω κάνει μόνο 2 φορές Speaking.. Είναι λίγο;; :xixi:

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:34, 15-11-09:

Ελα τωρα σιγα.
Σκεψου θετικα και απεβαλλε το αγχος γιατι αλλιως η αποτυχια ειναι δεδομενη!
Απλα χαραλωρε και απολαυσε την εμπειρια.
Οσο για το Speaking πρεπει να κανεις μερικα ακομα αν και το προφορικο ειναι πολυ ευκολο...

ελφ

Φοιτητής

H ελφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H ελφ έγραψε: στις 16:31, 15-11-09:

καλά teol20 είσαι καταπληκτικός!!!! δεν έχω λόγια! το λινκ με υλικο προετοιμασίας που ανεβασες είναι παρα πολύ χρήσιμα ειδικά για όσους δίνουμε χωρις μαθήματα! είχα ψάξει στο site της hau αλλά είχα βρει μόνο τα παλιά θέματα του 2003(αν δε κανω λάθος τη χρονολογία πάντως ήταν παλια)
:thanks:
περισσότερα παλιά θέματα δεν υπάρχουν κάπου έτσι;

οσο για τα προφορικά εγώ -για πρακτικούς λόγους- δεν έχω κανει κανένα! οπότε μην αγχώνεστε υπάρχουν και χειρότερα! το μόνο που κανω είνα να...παραμιλώ αγγλιστι! με ρωτάω και μου απαντάω!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια