Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,562 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,393 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 111)
Michigan ECPE
56
50,45%
Michigan ECCE
45
40,54%
Άλλη
10
9,01%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 19:18, 14-03-10:

To timetable δεν επανεκδιδεται.
Αν θες μπορεις να επικοινωνησεις στο 2103680090,2103680000 με την HAU και να ρωτησεις αλλα δεν νομιζω να το ξαναεκδοσουν.
Αν το θες για την αποδειξη επειδη δεν νομιζω να καλυπτεται για τη φορολογικη δηλωση γιατι ειναι του 2009 και οχι του 2010.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

pupsi

Πτυχιούχος

H pupsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H pupsi έγραψε: στις 19:21, 14-03-10:

Τώρα μάλιστα. Καλύπτεται(έτσι μου έχουν πει) δεν έχει σχέση με το νόμο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 19:43, 14-03-10:

Παντως εσυ δεν εχεις να χασεις και κατι αν παρεις ενα τηλεφωνο στην HAU.
Ελπιζω τουλαχιστον να σε κατατοπισουν και να βγαλεις ακρη!

ελφ

Φοιτητής

H ελφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H ελφ έγραψε: στις 12:51, 19-03-10:

καλησπέρα παιδιά!
πήρα τηλ χθες στη ενωση και μου είπαν πως δεν εχουν ερθει ακομη, τα περιμενουν ως το τελος του μήνα και όταν ερθουν θα μας σταλεί επιστολή οπότε θα ξέρουμε. και μετα μπορούμε να πάμε και από εκεί να τα παραλάβουμε. ή με εξουσιοδοτηση όπως λεει ο τεολ20.
(να θυμήσω πως είχα δώσει ως μενμονωμένη οπότε οι πληροφορίες αυτες είναι για αντίστοιχους υποψηφίους.)

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:42, 19-03-10:

Αρα η διαδικασια θα ολοκληρωθει γυρω στις αρχες Απριλη,οπως παντα δηλαδη.

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:18, 19-03-10:

Το ιδιο ισχυει και για τα φροντιστήρια ετσι? Ή αργει παραπανω?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 16:41, 19-03-10:

H διαδικασια ειναι σχεδον η ιδια.
Δηλαδη τα πιστοποιητικα θα αποσταλλουν πανω κατω την ιδια ημερομηνια.
Εγω πιστευω πως αν λαβουν τα πιστοποιητικα την αλλη βδομαδα μετα το Πασχα θα λαβετε το πιστοποιητικο σας.
Αρκει τα αποστειλετε νωρις την εξουσιοδοτηση παραλαβης ή αν ειστε μεμονωμενοι και στην Αθηνα ή Θεσσαλονικη μπορειτε να παραλαβετε τα πιστοποιητικα σας απο τη Μασσαλιας ή τη Φραγκων αντιστοιχα.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 17:17, 08-04-10:

H διαδικασια αποστολης των πιστοποιητικων εχει ξεκινησει ήδη.
Η εξεταστικη εχει τελειωσει.

Σοφιστής (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε: στις 14:46, 23-06-10:

Για αυτό το λόγο και δεν είναι τόσο γνωστές εξετάσεις!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια