Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,216 εγγεγραμμένα μέλη και 2,417,609 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμπτώματα έρωτα

Teaser (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε: στις 15:44, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Drymenia
Αυτά συμβαίνουν και σε μένα
Τα προηγούμενα τα θεωρώ λίγο υπερβολικά
Δεν είναι απλά υπέροχο όταν σου στέλνει έτσι στο άκυρο ένα Σ'αγαπάω ?
αχ....
H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Απόφοιτος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 15:45, 15-07-13:

Ας μη στο πει. Αρκεί να το δείχνει.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε: στις 10:25, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Teaser
H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.
Ναι έχεις δίκιο
Απλά εμείς είμαστε μαζί πολύ καιρό οπότε...
Απλά καμιά φορά μου στέλνει σε άκυρες στιγμές της ημέρας ένα σε σκέφτομαι/μου λείπεις.../Σ'αγαπάω
και όταν το βλέπω....αχ...
Πάντως είναι ωραία να είσαι ερωτευμένος....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,142 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 10:59, 16-07-13:

χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε: στις 23:38, 17-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..

Απλά είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι,οπότε καταλαβαίνεις...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,142 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:40, 17-07-13:

ναι πρε..καταλαβαίνω
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia έγραψε: στις 23:41, 17-07-13:

ναι πρε..καταλαβαίνω
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ

Ωχ.μη μου τα λες αυτά κι με τρομάζεις
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 23:44, 17-07-13:

ναι μωρέ..τρομάζεις
όλες (μα όλες) τα ίδια λέτε..χαχα
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia έγραψε: στις 23:49, 17-07-13:

ναι μωρέ..τρομάζεις
όλες (μα όλες) τα ίδια λέτε..χαχα
τι εννοείς?
Παράθεση

μαρή claire

Νεοφερμένος

H μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H μαρή claire θέλω τραλαλααα θέλεις τραλαλοοο έγραψε: στις 00:50, 18-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από papas
Δεν έχεις έμμηνο ρήση για πάνω από 3 κύκλους (για τους άνδρες).
χαχαχχαχαχαχχαχαχαχααααα τι ειπεε??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια