Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,559 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,305 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα σχολή

Mary.Usalove

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Mary.Usalove έγραψε: στις 19:43, 13-03-18:

Παιδιά, έδωσα πανελλήνιες το 2015 και πέρασα σε μια σχολή, φέτος θα μπορούσα να έκανα το 10 της εκατό ή δεν μετράει πλέον?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,142 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 21:00, 13-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Mary.Usalove
Παιδιά, έδωσα πανελλήνιες το 2015 και πέρασα σε μια σχολή, φέτος θα μπορούσα να έκανα το 10 της εκατό ή δεν μετράει πλέον?
Εχουν περασει 3 χρονια δεν νομιζω να ισχυει και εαν ισχυει το ποσοστο των θεσεων απο τις θα μπορεις να διεκδικησεις θα ειναι ελαχιστο καθως θα δωθουν περισσοτερες σε οσους εδωσαν το 2017 και το 2016.
Δυστηχως μαλλον θα πρεπει να ξαναδωσεις για να αλλαξεις σχολη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Διακεκριμένο μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 06:46, 14-03-18:

΄Οχι δυστυχώς δεν μπορείς. Το δικαίωμα αυτό ισχύει μόνο για τις δύο επόμενες χρονιές από τη χρονιά που έδωσες πανελλαδικές. Δες εδώ στις σελίδες 196-197 https://www.minedu.gov.gr/publicatio...9D.4452-17.pdf
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια