Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,719 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,421 μηνύματα σε 76,526 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 417 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2019

Idontknoww

Νεοφερμένος

H Idontknoww αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Idontknoww έγραψε: στις 19:35, 12-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από GiwrF
Εμεις: Φυσικη ειμαστε στα ρευστα, χημεια προς το τελος της ιοντικης και βιολογια στο τεταρτο κεφαλαιο.
Στη φυσική λύνετε αρκετές ασκήσεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiwrF

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο GiwrF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O GiwrF έγραψε: στις 22:54, 12-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Idontknoww
Στη φυσική λύνετε αρκετές ασκήσεις;
Ναι.. Αν και δεν μας βαζει και υπερβολικες οπως ακουω απο αλλα φροντιστηριο που εχουν π.χ απο την 20-40 (και οι μισες ειναι ιδιες μεταξυ τους) αλλα θεωρω οτι ειναι ικανοποιητικος ο αριθμος των ασκησεων που κανουμε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idontknoww

Νεοφερμένος

H Idontknoww αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Idontknoww έγραψε: στις 00:28, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από GiwrF
Ναι.. Αν και δεν μας βαζει και υπερβολικες οπως ακουω απο αλλα φροντιστηριο που εχουν π.χ απο την 20-40 (και οι μισες ειναι ιδιες μεταξυ τους) αλλα θεωρω οτι ειναι ικανοποιητικος ο αριθμος των ασκησεων που κανουμε.
Μμ οκευυ εντάξει τότε
Παράθεση

GiannisK_26

Νεοφερμένος

Ο GiannisK_26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O GiannisK_26 έγραψε: στις 21:25, Χθες:

Καλή μας επιτυχία παιδιά! Δευτερη φορά φέτος και ελπίζουμε για το καλύτερο. Μην το βάζετε κάτω και διαβάστε απο τώρα ,μην τα αφήνετε γιατι θα σας αφήσουν (γιαυτό δίνω και δέυτερη χρονιά )
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια