Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,808 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,511 μηνύματα σε 76,727 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 327 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

DAB και αποβλάκωση των νέων

Giota2000

Φοιτητής

H Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H Giota2000 έγραψε: στις 16:15, 05-12-18:

Τώρα βγήκε καινούρια επιτυχία από τον πολυτάλαντο FY.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δημιουργία νέων φίλων - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 110 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-10-18 στις 17:26.
    • Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων - Από aggeliki!
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-13 στις 13:16.
    • Σεξουαλική ζωή των νέων - Από Orestes
      Το θέμα έχει λάβει 115 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-12 στις 01:46.
    • Τοπικά Συμβούλια Νέων - Από Newlife
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-09 στις 14:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα